Niyet İle Su Nasıl Programlanır

Su psişik seviyede çok özel bir maddedir. Sıvı olması, sadece içinde bulunduğu kabın değil, onunla etkileşime giren tüm zihinsel alanların şeklini de kolayca alabilir. Aynı zamanda, yüksek düzeyde enerji kaynaklarına maruz kalmadığı sürece, psişik bilgilere dayanacak kadar yoğundur.

Neden su ile çalışmak isteriz?

Bu teknik ile aklınıza gelebilecek herhangi bir etkiyi değiştirebileceksiniz. Bu arıtılmış su, ne tür bir alana yerleştirdiğinize bağlı olarak şifa, enerji, mutluluk, acı ve zihinsel sakinlikte size yardımcı olabilir. Ayrıca, diğer suyu arıtmak veya ona verebileceğiniz başka bir duruma rezonans etmek için de kullanılabilir. Bir kez “yapıldığında” bu su dahili veya harici olarak kullanılabilir ve bilgi alanını çok fazla bozulma olmadan bir veya iki haftaya kadar bir süre tutabilir.

Su ile tutulabilecek bilgiler sınırsızdır. Psişik bir alan olarak üretebileceğiniz ve taşıyabileceğiniz herhangi bir kavram ele alınabilir, böylece tek sınırlayıcı faktörler kendi hayal gücünüz, isteğiniz ve disiplininizdir. Yaratıcı olun ve bu süreçte eğlenin; bu tekniklerin ne kadar faydalı olabileceğini hemen göreceksiniz.

Niyet İle Su Nasıl Programlanır

Birinci Aşama: Öncelikle suyu kaynatın veya karıştırın. Bu suya enerji katacaktır. Sudaki değişimlerin gerçekleşmesini sağlayacak olan bu enerjidir. Ama suyu kaynatmak daha çok etkilidir, çünkü suyun soğuması zaman alır ve bu süre suyun etrafındaki güçlü psişik alanı korumak için kullanılabilir. Suyu ısıtmadan, karıştırmadan yada çalkalamadan gelen enerji iyi bir organizasyon için çok kaotiktir. Su soğudukça veya sakinleştikçe, doğal olarak oluşturduğunuz alana dönüşecek ve daha sonra enerji dağılırken alanı tutacaktır.

İkinci Aşama: Niyetinizi belirleyin. Suyun ne yapmasını istediğinize karar verin. İyileşmek, belirli bir duygu vermek veya enerji toplamak için kullanmak istiyorsanız, alanı oluşturmaya başlamadan önce niyetinize karar vermeniz ve niyetinizin açıkça anlaşılması gerekir.

Üçüncü Aşama: Suyu, sakinleştiği veya soğuduğu için kabın içine yerleştirin. Daha sonra zihninizi sakinleştirin ve suya vermek istediğiniz fikri tutun. Bu fikri sıvının kendisinin bir parçası olarak düşünün. Bu kavramı en az on ila yirmi dakika sürdürün. Süreci ne kadar uzun süre etkilemeye çalışırsanız, son etki o kadar güçlü olur.

Dördüncü Aşama: Kullanılıncaya kadar suyu kapatın. Kullanmadan önce kabın fazla hareket etmesini veya ısınmasını önleyin. Verdiğiniz alanı taşıdığı zaman suyu en kısa sürede kullanmak en iyisidir. Kesinlikle en iyi etki için ilk hafta içinde kullanmayı planlayın.

Kapaklı bir kap, suyu bir yerden diğerine taşımanız için suyu yeterince sabit tutmalıdır. Çok fazla kuvvetli sallama, alanın zamanla karışmasına neden olabilir, bu nedenle dikkatli olun.

Psişik izlenimler taşıyabilen tüm medyumlar arasında su eşsizdir. Sadece iyi ilgilenen alanı tutmaz, içten alınabilir veya vücut dışında da kullanılabilir. Bazı etkiler, bir kristal kullanıldığı kadar mühürlü bir kabın içinden de kullanılabilir.

Your Page Title

Harici bir ortam kullanarak, psikokinetik çabalarınızın genel gücünü artırabilirsiniz. Bu durumda, su psişik baskıyı çoğu insanın yapabildiğinden daha tutarlı tutar. Bu, genel verimliliğinizi ikiye katlamanızı sağlar. Ayrıca, kullanmadan önce, zamanınız, enerjiniz ve baskı olmadan çalışacak yeriniz olduğunda işi yapabilirsiniz. Bu yalnız başına su ile çalışmayı değer kılar!