Evinizin Titreşimini Yükseltmenin 13 Yolu

Alanınıza iyi, yüksek titreşim enerjisi sağlamak ve olumsuz titreşimleri gidermek için evimizi enerjik olarak temizliyoruz.

Bu şekilde, yalnızca bedenlerimiz titremekle kalmaz, hayallerimizle aynı hizada olurlar.

İyi hislerle dolu bir ev daha iyi konuşma, meditasyon yapma, yemek yapma, çalışma, yaratıcılık ve çok daha fazlasını sağlar. Daha az kavga, yanlış anlaşılma, tartışma ve üzüntü olacaktır. Zamanınızın çoğunu harcadığınız yer, zaman geçirmek ve güzel şeyler yaratmak istediğiniz bir alan olmalıdır.

Enerjiyi hisset, alanını sev, mutluluğu yaşa!

1. Adaçayı yakmak

Lavanta veya tatlı çimler gibi, adaçayı yakmak, enerjisel olarak evi temizliyor. Yanan adaçayı, istenmeyen enerjileri odadan temizler yerine yüksek titreşim ve iyi enerji sağlar. Bir tartışma veya kavgadan sonra, bu enerjiyi çıkarmak ve devam etmek için adaçayı yakmak harika bir fikirdir. Evinizin her odasını adaçayı ile gezin, temizlik ve pozitiflik düşünceleriyle saat yönünde sallayın.

2. “Buna gerçekten ihtiyacım var mı?

Birkaç ayda bir, evinizi düzenlemek ve sizin için gerçekten gerekli olan şeyleri düşünmek harika bir fikirdir. Hangisini bağışlayabileceğinizi, atabileceğinizi veya bir arkadaşınıza verebileceğinizi öğrenin.

İnsanlar olarak, asla kullanmayacağımız çok fazla ürün toplama eğilimindeyiz. Bunları evlerimizde tutmak bizi sadece darmadağın, sıkışık ve bunalmış yapmaktadır. Artık bize hizmet etmeyen şeylerden kurtulmak süper olabilir.

Ekstra ipucu: vücudumuzun ve zihnimizin serbest bırakıldığı ve daha kolay gitmesine izin verebileceği yeni bir ay boyunca bunu daha kolay yapabilirsiniz.

3.Himalaya Tuz Lambaları

Himalaya tuz lambaları, sadece bakarak kendinizi iyi hissettiren tatlı bir ışıltılı titreşim sağlar. Pembe / turuncu renk bizi hem fiziksel hem de duygusal olarak etkiler. Rahatlatıcı bir emniyet ve güvenlik hissi verir. Hatta bu ışığın sinir sistemimiz, böbreklerimiz ve mesanemiz için iyi olduğu bile söylenir.

Tuz lambaları ayrıca negatif iyon partikülleri de verir. Negatif iyonlar, pozitif iyon partiküllerine (istemediğimiz) tutunur ve toprağa doğru tarırlar, böylece havanızda yüzmeleri ve bizi dengenin dışına çıkarmaları sağlanır. Bu, havayı enerjisel olarak temizlemenin basit bir yoludur.

4. Şarkı ve Dans

Bedeninizi duygularınızın ritmi ile hareket ettirmek zihin ve ruh için iyileşmedir. Ve hiç kimse seni duyamaz gibi şarkı söylemek, tutkuyla sallanırken ya da çığlık atarken her odayı canlandırıcı, hareketli titreşiminizle doldurursunuz.

5. Balmumu Mumları

Bu güzel negatif iyonları üretmenin bir başka yolu da% 100 balmumu mumlarının hepsini doğal olarak yakmaktır. Balmumu yatıştırıcı derin sarı bir parıltı verir. Bu stres azaltıcı ve bizi “iyi hissetme” havasında bırakıyor. Aynı zamanda, negatif iyonlar üretilir, havayı temizler ve ayrıca alerjenleri ve diğer tahriş edici parçacıkları tartar.

Ayrıca, balmumu harika kokar. Bu çok davetkar bir aromadır, balın ince tadı çok güzeldir. Sadece yanan balmumu mumuna bakmak ve sarhoş edici aroması içinde nefes almak için saatler harcamak isteyebilirsiniz. Bu gerçekten ruhunuzu yatıştırır.

6. Meditasyon

Evinizde temiz bir enerjiye sahip olmak meditasyonu arttırır. Ve meditasyon evinizdeki enerjiyi arttırır! Yani bu bir kazan-kazan durumudur. Bu uygulamanın sayısız yararı vardır ve bu içsel çalışma da etrafımızdaki alana giriyor. Bu iyi enerjiyi diğer meditasyon yapanların evlerinde de kesinlikle hissedebilirsiniz.

7. Yaygın Uçucu Yağlar

Esansiyel yağlar, alanınızı taze bir koku ve iyi bir enerji ile canlandırmanın en iyi yollarından biridir. Her uçucu yağın kendine has nitelikleri ve özellikleri vardır ve ruh halinize göre seçebilirsiniz. Tatlı portakal, limon ve greyfurt çok canlandırıcı ve temizleyicidir. Lavanta ve buhur çiçeği sakinleşecek ve stres atma ve rahatlama için iyi olacaktır. Bu aromaların yayılması için uçucu bir yağ yakıcısına ihtiyacınız olacak.

8. Dağınıklıktan kurtulun

Temiz bir alan açık bir zihindir! Küçük şeyleri uzaklaştırın ve her şeyi düzenli tutun. Bunu yapmak için evinizdeki öğelerin çoğunluğunun belirlenmiş bir alana sahip olması gerekir. Evinizi temizlemek istiyorsanız, ancak etrafta dolaşan eşyalar için özel bir alan yoksa, sadece üst üste yığılıp taşınırlar.

Daha az karmaşa, daha az bunalma demektir! Zihinlerimizin, olduğundan daha yoğun olmalarını istemesiniz. Bunun yerine evinizde sakinlik hissi yaratın.

Ekstra ipucu: Evinizden çöpleri çıkarın. Bu havanın kokmasını ve tazelenmesini sağlar! Kendinizi boğulmuş ve durgun hissediyorsanız, çöpü dışarı atmanız hızlı bir rahatlama hissetmenize yardımcı olabilir.

9. Bitkiler

Canlı bitkileri evde tutmak evi canlı bir yer haline getirir! Alanımıza ne kadar çok yaşam sürersek, o kadar eğlenceli ve misafirlerimiz için o kadar davetkar olur. Bu mekândaki varlıkların canlı ve hayat dolu olduğunu görmek istersiniz. Kurumuş ve toz toplayan ölü bitkileri evinizden çıkardığınızdan emin olun. Bu yüksek titreşimde onlar için yer yok ve taze alan yok. Evinizde sadece taze ve canlı enerji olmalıdır.

10. Kristaller

Evinizde güzel ve yüklü kristallerden oluşan bir dizi olması, iyi hisler uyandırır. Kristallerinizi, güneş ışığına, ay ışığına veya yanan balmumu mumunun yanına koyarak iyileştirme özelliklerini geliştirmek için şarj edebilirsiniz. Göze çekici geliyorlar ve her biri kendi yolunda iyileşiyor. Sadece ne kadar muhteşem olduklarına bakın! Bu kadar güzel ve doğal olarak karmaşık bir tasarıma sahip her şey, evinize iyi enerji getireceğinden emin olabilirsiniz.

11. doğal tütsü yakmak

Tütsü yakmak, evinizi arındırmanın ve zihninizi sakinleştirmek için lezzetli bir koku ile doldurmanın bir başka güzel yoludur. Her zaman doğal ve elle çekilmiş tütsü aldığınızdan emin olun. Asla “parfüm” veya yapay kokan bir şey almayın, bu sadece evdeki kimyasalları ve kötü titreşimleri pompalar. Saf olan iyi şeyler alın.

12. Taze Çiçekler

Evi doldurmak için taze çiçekleri eve getirmek çok güzel olur. Odayı aydınlatmak için güzel bir renk sıçraması ekler ve aromatiklerse tüm gün evinizin güzel kokmasını sağlar.

Your Page Title

13. Pencereleri ve Kapıları Açın

Temiz havanın her gün evinizi en az beş dakika doldurmasına izin verin. Rüzgârın doğal olarak taze ve canlı, oksijenle dolu bir esinti ile bağlanmış havayı değiştirmesine izin verin. Kış aylarında bile bunu yapın!