Enerjinizi Olumsuzluklardan Arındırmak, Başarısızlıklardan ve Problemlerden Kurtulmak İçin Uygulayabileceğiniz 3 Yöntem

Olumsuz enerji, kişisel sorunlara, hastalıklara yol açan ve bir dizi başarısızlığa dönüşen biyolojik alanımızı tahrip eder. Bu durumdan kurtulmanın üç etkili yolu vardır.

Günümüzde, çoğu maalesef olumsuz olan, çevremizdeki büyük miktarda bilgi hüküm sürmektedir. Bir kişi bir sünger gibi, gün boyunca etkileşime girdiği tüm enerji dalgalarını emer. Olumsuz enerji etkileriyle baş etmek gereklidir. Olumlu düşünme ve biyolojik alanı temizlemenin üç etkili yolu bu konuda size yardımcı olacaktır.

Bilgi Filtreleme

Her insan kendi etrafında bir dünya yaratır: Düşüncelerimiz, sözlerimiz, davranışlarımız ve arzularımız geleceğin kaderini belirler. Kişisel mutluluğun ve refahın anahtarı güçlü ve sağlıklı bir enerjidir. Olumlu ise, yalnızca olumlu olaylar sizi kuşatır. Ancak, biyolojik alan olumsuzluklarla doluysa, kişiye talihsizlik, ıstırap ve tehlike musallat olur.

Bu dünyada her şey birbirine bağlıdır ve hiçbir şey bir sebepten dolayı olmuyor. Bazı insanlar karma tarafından yakalanır, Diğerleri her şeyi kendi elleriyle elde eder. Ama hepimiz kendi hayatımızın efendileriyiz ve herhangi bir sorumlu işte olduğu gibi, kaderlerini tasarlarken düzeni ve belirli kuralları gözlemlemek gerekir.

Alınan tüm bilgiler vücudun her bir hücresine dağıtılır. Başka bir deyişle, herhangi bir enerji DNA’mız üzerinde hareket eder, fiziksel düzeyde değiştirir. Dolayısıyla hiçbir yerde yokmuş gibi görünen hastalıklar ve bir dizi başarısızlık ve mutsuz bir yaşamla karşı karşıya kalırız.

Aldığınız ve gördüğünüz tüm olumsuzluklar er ya da geç şansınızı ve fiziksel durumunuzu etkileyecektir. Bu nedenle, bilgileri filtrelemek, kötü insanlarla iletişimden kurtulmak, mümkün olduğunca olumlu duygular almak çok önemlidir. Ancak, dünyadan bağımsız olarak çizebileceğiniz olumsuz etkilere ek olarak, bir kişi dışarıdan da kötü etkilere maruz kalır. Nazar, negatif enerji ve diğer büyülü eylemler hayatınızı enerji ile yok etmeyi amaçlamaktadır. Enerji kirinden kurtulmak için üç etkili ve kanıtlanmış yol size yardımcı olacaktır.

1.Yol: Biyolojik Alanda Enerji Bloklarının Ortadan Kaldırılması

Ellerinizi, ellerinizin arkası birbirine bakacak şekilde yerleştirin. Avuçlarınız arasında bir sürü negatif enerji olduğunu hayal edin.Derin bir nefes alın ve İlahi enerjinin sizi nasıl doldurduğunu hissedin. Temiz enerji ellerinizden dışarı çıkmalı ve toplanan tüm negatifleri pozitif olarak şarj etmelidir. Egzersizi birkaç kez tekrarlamanız gerekir.

Bu teknik her sabah kullanılmalıdır. Onun yardımıyla, yalnızca olumsuzluktan kurtulmanız için değil, aynı zamanda biyolojik alanı güçlendirirsiniz. Oluşan pozitif enerji, engelleri ve olumsuz etki katmanlarını temizlemenize yardımcı olur. Hızlı sonuçlar bekliyorsanız, her türlü çabayı göstermeli ve bu egzersizi günde birkaç kez yapmalısınız.

2.Yol: Yabancı Enerjiden Kurtulun

Eğer vücudunuzda rahatsızlık hissederseniz, saplantılı düşünce ve başarısızlıkların yanı sıra gözle görülür derecede olumsuz bir etkinin olduğunu görüyorsanız, bu yöntem size yardımcı olacaktır.

Ateş dolu bir nehir düşünün ve görsel olarak kendinizi üzerine yerleştirin. Kendinizi zihinsel olarak ateş suyuna atmalısınız. Böylece tüm korku ve negatif enerjileriniz alevde yanacak ve bir anka kuşu gibi hayaletiniz küllerden yükselecektir. Yeniden doğduğunuzu ve etrafınızdaki her şeyin beyaz bir ışıkla parladığını hayal edin. Bu saf enerjidir.

Şimdi gerçek zamanlı olarak, beyaz enerjinin vücudunuzda, bacaklarınızdan başlayarak yayıldığını hissetmeniz gerekiyor. Sonunda, bir koza gibi, sizi dolaştırmalı, başkalarının ve üzüntülerin etkisinden bir kalkan yaratmalı.

3.Yol: Hücresel Düzeyde Enerji Temizliği

Gözlerinizi kapatın ve şu anda denizde olduğunuzu, sahilde dinlendiğinizi, mutlu ve huzurlu olduğunuzu hayal edin. Dalgaların ayaklarınızı okşadığını hissediyorsunuz.

Kendinize dışarıdan bakın. Fiziksel veya duygusal acıya neden olan yerlerde kirli noktalar görmelisiniz. Derin bir nefes alın ve serin deniz suyunun sizi kazdığını hissedin. Nefes verirken, lekelerin bir kısmını yıkayarak suyun geri çekildiğini hissedin. Kir vücudunuzdan tamamen kaybolana kadar buna devam edin. Temizlik genellikle on defadan sonra gerçekleşir.

Your Page Title

Bunlar negatif enerjiyi temizlemek için sadece birkaç uygulama. Etkileri, yeterince pozitif enerji elde etmeye, olumsuzlukları serbest bırakmaya ve auranızı güçlendirmeye yardımcı olur.