Birlikte Olması Gereken İki Kişi Arasındaki Görünmez Kırmızı iplik

Hepimiz ruh arkadaşları fikrine alışığız. Ruh eşiniz sizi tamamlayan diğer yarınızdır ve birlikte bütün bir çevreyi temsil ediyorsunuz. Günümüzde, bu fikir, daima arayışı içinde olduğumuz mükemmel “bir” in romantik idealine dönüşmüştür.

Benzer şekilde, bizi bağlayan görünmez ipin kavramı ve bizim için doğru olan kişiyi de görüyoruz. Eski efsanelere inanılacaksa, bu ip sadece görünmez değil, aynı zamanda kırılmazdır. Efsaneye göre, bu ip, Tanrı tarafından ayak bileklerimize bağlı, böylece nereye gidersek gidelim ya da ne kadar uzaklaştığımız önemli değil, her zaman zamanın sonuna kadar bizimle birlikte olacak kişilere bağlanacağız.

Pek çok insan sizi ve kaderinizi bir başkasının kırmızı görecek şekilde bağlayan bu görünmez ipin rengini kabul eder. Kırmızı renk “aşk” ile ilgili herhangi bir şeyle ilişkilendirilmesinin ortak varsayımından kaynaklanır. Bizden sadece bizim için yaratılanlara dizilen bu ip dolaşmış ve aşırı noktalarda gerilebilir, ancak asla kırılmaz.

Siz ve sevdiğiniz biri arasındaki bu kırılmaz bağ, mesafeye, zamana ve anlaşmazlıklara rağmen asla tükenmeyecektir.

Görünmez iplik dolandığında ya da bir noktanın ötesinde gerildiğinde, kopma riski yoktur, ancak sevdiğinizle birleşmeniz normalden daha uzun sürebilir. İşler asla imkansız hale gelmez – şu an için ertelenebilir ve daha sonra gerçekleşebilir. Sevgiliniz size geri dönüş yolunu mutlaka bulacak veya siz onlara yönlendirileceksiniz – ikiniz kaçınılmaz olarak yolları geçecek ve bir daha asla yalnız kalma riskini almayacaksınız. İp, neredeyse ikiniz arasında zamanla süzülen tüm zihinsel ve fiziksel mesafelere dayanarak, sizi kutsal bağda bir araya getirdiğine inanılan sihirli bir değnek gibidir.

Kadere ve işleyişine inananlardan mısınız? Hepimiz bizi her şeyden önce koyan ve her seferinde bizi seçen özel bir kişiye sahip olmak isteriz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

İşler yolunda gitmediğinde ve hayat bizim için parçalandığında, o kişinin sadece bizim yanımızda olmasını istiyoruz. Neredeyse her birimiz tekil fikirlere inanıyoruz, bu büyük dünyadaki birisinin sadece bizim için, kırık benlerimizi iyileştirmek ve ihtiyacımız olan tüm sevgiyi vermek için orada olduğuna inanıyoruz. Hepimiz gelip bizi tamamlayacak mükemmel birine inanmakla yaşıyoruz.