Cevaplara İhtiyacınız Var Mı Ama Onları Almıyor Musunuz? Eşzamanlılıklara Dikkat Etmeye Başlayın

Bazen, hangi görüşü almamız, hangi yöne gitmemiz, hangi teklifin en yüksek iyiliğimiz için olacağından emin olmadığımız zamanlarda yaşamak ya da sıkışmış olmak olağandışı değildir. Bu, durum siz de dahil olmak üzere her birimizin başına gelebilir.

Her birimiz, yapmamız gerektiğini hissettirecek bir tuzağa sıkışıp kalabiliriz. Neyin işe yaradığını ve neyin işe yaramadığını anlamak için, bunun tamamen iyi olduğuna bir süre duraksayarak inanıyoruz.

Genelde bunun için kullanılan başka bir söz ya da mecaz vardır: Bazen kürekleri alıp kendinizi belirli arzulara veya hedeflere yönlendirirseniz uygun kararı alırsınız. Diğer zamanlarda, nehrin ve yaşamın akımının sizi götürdüğü yeri görmek için kürekleri yere koymak uygun olacaktır. Bunun anlamı “Cevabın içinde yaşamaktır.

Bu yüzden biraz sıkışmış hissetme dönemlerinden geçtiğinizde, meditasyon yapmak, dua etmek ve eşzamanlılıktan yardım istemek için biraz zaman ayırmalısınız.

Aynı zamanda tesadüf olarak da bilinen senkronizasyonlar, İlahi kaynağımızın kapımızı çaldığını gösteren açık işaretlerdir. Güzel ve yumuşak bir dokunuş olabileceği zamanlar vardır, ancak bazen yeterince dikkat etmediğimiz yerlerde oldukça gürültülü bir patlama olabilirler. Fakat, bu eşzamanlılıklarla çalışan bir kaynak kendisini gerçek olarak gösterebilir.

Gün içinde daha fazla insandan aynı sözleri veya ifadeleri duyuyor musunuz? Etrafınızdaki tekrarlayan sayıları fark ediyor musunuz? Arkadaşınız, kendisinden bahsettiğinde haklı olduğunu düşündüğünüz kişiden de bahsediyor mu? Hiç kendinize sormadığınız sorunuzun cevabını almış bir kişiyle tanıştınız mı?

Tüm bunlar, durmanız, açık olmanız, daha fazla dikkat etmeniz ve daha da önemlisi, Evrenin size mesaj göndermeye çalıştığını belirtmesinin işaretidir. Eşzamanlılıkların da yardımıyla, hayatınızda beklenmedik bir şekilde devreye giren insanlar olabilir. Bu insanların etkisi sizi yeni bir yere götürebilir, alternatif bir anlayış sağlayabilir ve tüm yaşamınızı değiştirebilir.

Bunlar eşzamanlılıklarla çalışma hakkında birkaç ipucu:

– Anlamlı senkronizasyonlara veya tesadüflere daha fazla önem verdiğimizde ya da bunlara dikkat ettiğimizde, hayatımızdaki sayılarının artması söz konusu olduğunda onlar için daha kolay olacaktır.

– Başka insanlarla ne zaman karşılaştığımızı fark etmeliyiz veya konuşmalarını dinlemeliyiz, çünkü bizim için gizli mesajlar olabilir.

– Hayatta bir sorunumuz varsa ondan kurtulmaya çalışmalı ve bunu senkronizasyona çevirmeliyiz. Ya da, İlahi Kaynağımıza söylememiz gereken şey, bize göstermesini istemek ve önümüzde herhangi bir rehberlik veya cevap verildiğinde farkında olmamıza ya da hareket etmemize izin vermektir.

– Her şeyin mümkün olduğuna inanmalıyız. Tutumumuz olumlu hissederek tecrübemizi arttırmak, olumsuz olanda ise tecrübeyi durdurmak.

Eşzamanlılıklar genellikle bizi yönlendiren işaretler veya tabelalar olarak hareket eder. Ayrıca kendimizi kişisel gelişimimizle uyumlu hale getirmemize de yardımcı olabilirler. Bu tür sinyaller, işaretler, desenler, makaleler, insanlar, kitaplar vb. Gönderildiğinde dikkatli olmalıyız.

Your Page Title

Eşzamanlılıklar küçük hediyeler gibidir. Bizi hedeflerimize doğru yolumuza yönlendirmemize yardım eden eşsiz hediyelerdir, bu yüzden ruhumuzun rehberliğini takip etmemize de yardımcı olabilirler.