İyi Hisset Ve Bolluğun Kilidini Aç

Şimdiye kadar, bazı şeylerin olumlu tarafını görmenin önemini ve ayrıca Şükretmenin etkileyici gücünü zaten biliyorsundur.

Şükrettiğimizde, değer verdiğimizde ve teşekkür ettiğimizde, hayatı kendi tarafımızda hissettiğimizde, küskünlük, korku, kıskançlık ya da gerçekliğimizi sınırlayan ve azaltan olumsuz duygulardan herhangi birine yer yoktur ve bunu yapmak çok kolaydır.

Teşekkür etmek, kalbini almaya açar. İlişkilerinde, işinde, sağlığında, sevginde ve hatta boluğun hayatına gelmesinde…

Bugün sana kalbini açarak, büyük hissetmek için şükretmek ile nasıl bağlantı kurduğumu anlatıyorum!!! ve kapıları sonuna kadar açmak, böylece her zaman orada olan bolluk şimdi gerçekliğine akabilir.

Bolluk soluduğun hava gibidir. O her yerdedir.

Yine de çoğu kişi zar zor nefes alıyor, kendi nefesini tuttuğunu veya günlük koşuşturma içinde çok az hava girmesine neden oluyor.

Sadece farkında olmalı ve derin nefes almalısın ki hava ciğerlerini doldursun, temizlesin ve tazelesin, tek başına bu sana huzur verir çünkü sinir sistemini rahatlatır, neşe endorfinlerin yükselir, zihnini tazeler, duygularını harekete geçirir, sana canlılık verir ve seni uyandırır.

Nefes almak çok önemli bir şeydir. Bununla birlikte, hava her zaman hepimiz için oradaydı ve Bolluk’ta olduğu gibi, sağlığımızı her düzeyde iyileştirmek için farkında olmamız ve kendimizi açmamız gerekiyordu.

Bolluk ile anahtar, sahip olduğumuz her şeyin farkında olmak ve bunun için TEŞEKKÜR etmektir.

Tüm dünyanın içinde hissettiklerinin bir yansıması olduğunu anlamak önemlidir. Sevgiyi hissedersen, sevgiyi çekersin. Bu Sevgi, Minnettarlığı içerir ve ne kadar minnettar hissedersen, hayatında teşekkür etmen gereken daha çok şey ve durum çekersin!

O halde hemen şimdi başla…

Your Page Title

Beni çevreleyen tüm yaşam için, doğa için, her gün bana gelen Bolluğun eşsiz sembolü için teşekkür ederim. Aşk, neşe, sağlık, enerji, coşku, yaratıcılık, kahkaha, oyun, dans, duygular vb… için teşekkür ederim….