İyi Şans Çeken Basit Uygulamalar

Birçok insan tüm çabalarında iyi şans kazanmayı hayal eder ve zenginliğin dikkatini çekmek ilk bakışta göründüğü kadar zor değildir. Kanıtlanmış üç uygulama, gelecekte güven kazanmana ve işlerin planlandığı gibi gelişmeyeceğinden korkmamana yardımcı olacaktır.

Birçok yönden iyi şans çekebilirsin: tılsımların, olumlamaların ve ritüellerin yardımıyla. Bu yazıda, mutlu bir yaşamın anahtarı olacak, takip edilmesi kolay uygulamalardan bahsedeceğim. Bunları düzenli olarak uygularsan, birkaç gün içinde kendini sıkıntılardan ve sorunlardan kurtarabilirsin.

Şans İçin Uygulama

Her sabah uyandıktan sonra ilk önce pencereyi aç ya da perdeleri arala, gelecek güne gülümseyip şöyle de:

“Gün başladığında, şans bana cevap verir. Nereye gidersem peşimden koşar, dertlerden korur, saadeti ve neşeyi çeker.”

Daha sonra yüzünü üç kez soğuk suyla yıka ve damlaların yüzünden akmasına izin vererek şöyle de:

“Kötü olan her şeyi temiz suyla yıkıyorum, güne gülümseyerek başlıyorum.”

Kollarını başının üzerine gererek ve kaldırarak uygulamayı bitir.

İyi Şans Çekme Uygulaması

Bu uygulama iyi şans kazanmana ve sorunlardan korkmamana yardımcı olacaktır: Sabahları olumlu bir cümle söyle ve ayrıca gün boyunca her işten veya doğru kararı vermeden önce şunu tekrar et.

“Şans peşimde, beni koruyor, pozitiflik beni sarıyor. Elimdeki iş tüm hızıyla devam ediyor, refah ve başarı bana söz veriyor.

Bu cümleyi bir kağıda yazıp çekmecene koyabilir veya cebinde taşıyabilirsin.

Your Page Title (#satışortaklığı)

İyi Şans Çekmek İçin Pratik Yap

Satın alma yaparken, anlaşmaları kapatırken, yeni projelere başlarken veya mevcut işleri tamamlarken, kendine ve güçlü yönlerine inanmak için olumlu kelimeler kullan. Olumlu kelimenin enerjisi seni bir iş havasına sokar, odaklanmana, önemli ayrıntıları kaçırmamana ve en zor durumlarla kolayca başa çıkmana yardımcı olur.