Koruyucu Meleklerin Bizi Tehlikeli Durumlara Karşı Uyardıkları 8 Ana İşaret

Her birimizin Koruyucu bir Meleği var. Yaşamda doğru yoldan sapmamak ve doğru yönde hareket etmek için bize yardımcı oluyorlar. Belirli durumlarda en iyi nasıl davranılacağını, hangi adımların seçileceğini ve hangilerinin reddedileceğini bize çeşitli yollarla önerirler.

Koruyucu melekler her zaman bizimle. Çoğu durumda tehlikedeyken bize yardım ederler ve ruhsal aydınlanma yoluna bağımsız olarak girmeye çalıştığımızda bizi geçerler.

Melekler uyarılarını oldukça tuhaf bir şekilde telaffuz ediyorlar – yüksek sesle söylemiyorlar. Bize tehlikeli olan felaket durumlarından zarar görmemizi önlemeye yardımcı olacak uyarılar getirmek için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar.

Elbette, her biriniz Koruyucu Meleklerin hayatınıza harika müdahalesini deneyimlediniz. Bu durumların çoğu o kadar açık bir şekilde gerçekleşir ki, onları fark etmemek mümkün değildir, ancak her zamankinden çok, yardım elinin nereden geldiğini tam olarak belirleyebiliriz.

Burada,Meleklerin bizi uyarmak ve bizi tehlikelerden korumak için kullandığı en yaygın yollardan bahsedeceğim.

1. Beklenmedik Arızalar

İşe çıkmadan önce, aniden, tamamen beklenmedik bir şekilde, arabanız bozulur, asansör katlar arasında sıkışır ve kapı kilidindeki anahtar dönmez – bunlar sadece dikkat etmeniz gereken uyarılardır. İlk başta, muhtemelen böyle bir şey yaşadığınız için öfkeli olacaksınız, ancak yakında bunun böyle olması gerektiğini ve sadece ciddi bir şeyden korunduğunuzu anlayacaksınız.

2. Uygunsuz Şeyler.

Bazen sizi rahatsız eden bazı uygunsuz durumlar olur. Örneğin, iş yolunda, bir komşunuzu görürsünüz, komşunuz uzun ve sıkıcı bir şey söylemeye başlar, kelimenin tam anlamıyla sizin yolunuza devam etmenize izin vermez. Ya da bir mağaza danışmanı, tamamen gereksiz bir ürünün reklamını yapmak için sizi uzun bir süre tutar. Planlardaki küçük bir gecikmenin hayatınızdaki olayların korkunç olmasını önlediğini anlarsanız, buna gerekli saygıyla ve minnetle davranın.

3.Tanımadığınız İnsanlar

Bazı durumlarda, kelimenin tam anlamıyla meleklerin temsilcisi olarak hareket eden biriyle tanışabilirsiniz. Bu durumda,Koruyucu Meleklerin gerçek habercileri olacaklar ve sizi uyaracaklar. Kesinlikle onları dinlemelisiniz.

4. Sezgi

Sezgi Meleklerin bizimle iletişim kurması için harika bir yoldur. Sezgi bize içten gelen şey gibi görünüyor, ama bu öyle değil. Bir melek, uyarılarını sezgilerinizle ifade ediyor olabilir. Her şey, meleklerle olan manevi bağlantınızın gücüne bağlıdır.

5. Rüyalar

Rüyalar genellikle meleklerin uyarı vermesi için ana iletişim kanalıdır. Bu nedenle, rüyalarınızda oldukça sıra dışı bir şey görürseniz, bir meleğin size bir şeyin yanlış olabileceğini söylemesinin yolu olduğunu bilmelisiniz.

6. Rastgele, Tutarsız Sesler

Etrafınızdaki yankılanan rastgele sesler duyuyorsanız, durun ve dinleyin. Bu kesinlikle sizi yaklaşmakta olan sorunlar veya zorluklar konusunda uyaracaktır.

7. Hastalık

Bir hastalık sadece melek uyarısı değildir. Koruyucu Melekler genellikle bizi evde bırakmak ve beladan korumak için soğuk algınlığı ve halsizlik kullanırlar. Böyle hoş olmayan önlemler bile kötülüklerden daha azdır, bu nedenle planlarınızın bozulması konusunda üzülmemelisiniz. Tüm bunlar daha iyisi için yapıldı.

8. Beklenmeyen Gecikmeler

Bir gecikme öfke ve hayal kırıklığına yol açabilir, ancak otobüse binmeniz gerektiğini fark ettiyseniz, ancak kaçırdıysanız, bir kazanın önüne geçilmiş olabilir. Bu durumda meleğinizin varlığını hissedeceksiniz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Kaderin işaretlerini ve Koruyucu Meleğinizin uyarılarını dinleyerek birçok problemden kaçınabilirsiniz.