Parayı Kendinize Çekmek İçin Feng Shui Cüzdanı Nasıl Seçilir

Kârın artması için doğru cüzdanı seçmek önemlidir, çünkü doğrudan finansal enerji ile ilgilidir. Feng shui uygulaması, bu temel aksesuarın nasıl olması gerektiği hakkında bize birçok ipucu veriyor.

Doğu öğretiminde para ve şansın nasıl çekileceğine dair birçok ipucu ve bir çok yol var, ama her biri oldukça basit. İlk olarak biyoenerji yasalarını ihmal etmeden doğru cüzdanı seçerek başlayın.

Cüzdan Rengi

Bu elbette en önemli nokta. Birçok kişi cüzdanın kırmızı olması gerektiğini söylüyor. Gerçek şu ki, kırmızı renk iyi şansı çekiyor. Enerji akışları böyle bir cüzdanın veya sahibinin etrafında daha yoğun bir şekilde dolaşacaktır. Paranın kırmızıyı sevdiğini söylemelerine şaşmamalı. Kırmızı renk Feng Shui’deki Ateşi sembolize eder ve bu servet ve güç unsurudur. Ayrıca, kırmızı cüzdan düşman ve kötü niyetli kişilerin olumsuz enerjilerini engeller. Satın alma ve işlem yaparken yardımcı olur.

Mavi renk de oldukça uygun bir seçim olacaktır. Gerçek şu ki, mavi renk tonu beyni uyarır. Önemli kararları daha hızlı almanıza yardımcı olur, bu da kesinlikle her işte çok yararlıdır. Ayrıca, mavi bir cüzdan altıncı hissi artıracaktır. Bu rengin insan yaratıcılığı üzerinde son derece olumlu bir etkisi vardır. Bu yaratıcı meslekler için kullanışlıdır. Mavi cüzdan sanat insanları için uygundur.

Siyah cüzdan düşünüldüğü gibi nötr değildir. Siyah renk dikkati kolayca dağılan insanlar için iyidir. Sizi rahatsız eden veya işinize müdahale eden çok fazla şey varsa, siyah bir cüzdan çok yararlı olacaktır.

Yeşil renk fiziksel gücü, dayanıklılığı, sıkı çalışmayı sembolize eder. Böyle bir cüzdan, en zor durumlarda kendinize olan inancınızı kaybetmemenize yardımcı olacaktır. Sizi sürekli besleyecek, kendinize güven duygusu verecektir. Çok çalışan veya çok zor bir iş alanında başarılı olmaya çalışanlar için yeşil bir cüzdan gereklidir.

Çok renkli bir cüzdan seçmeyin. Cüzdanınız sade bir renkte olmalıdır. O zaman enerjisi maksimum olacak.

Cüzdan Şekli

Kare veya dikdörtgen olması daha iyidir. Para doğru şekli sever. Yuvarlak ve diğer cüzdanlar çok yararlı olmayacaktır, bu yüzden onları satın almamak daha iyidir.

Uzun bir cüzdan iyidir, çünkü faturalar tamamen içine yerleştirilir, katlanmaları gerekmez. Kare bir cüzdan parayı büker, bu çok iyi değildir.

Cüzdanın köşeleri hafifçe düzeltilmelidir. Yani para için daha etkili bir mıknatıs olmalıdır. Keskin köşeler finansal akışların çekimini olumsuz yönde etkiler.

En pahalı cüzdanı satın almak zorunda değilsiniz. Ana şey, düşük kaliteli ve çirkin olmamasıdır.

Gerçek deri veya süetten yapılmış bir cüzdan seçin. Doğal malzemeler her zaman daha fazla şans çeker çünkü doğanın gücü ile ilişkilidir.

Kullanılmış bir cüzdan almayın. Bu şey sahibine güçlü bir şekilde bağlıdır, bu yüzden başka bir kişi için tılsım olamaz. Aksine, böyle bir cüzdan şanstan korkar.

Cüzdan çok küçük olmamalı. Mümkün olduğunca çok faturaya uyacak şekilde geniş ve ferah olmalıdır.

Your Page Title

Cüzdanınızda fazladan bir şey saklamayın. Birçok insan sevdiklerinin fotoğraflarını, kartvizitleri, belgeleri, makbuzları oraya koymayı sever, ancak bunu yapmamalısınız. Cüzdan tam düzeni korumak zorundadır, aksi takdirde para şansı çekemez.