Taç Çakranızın Uyandığını Gösteren İşaretler

Muhtemelen taç çakrasını duymuşsunuzdur, aynı zamanda yılan hissi olarak da adlandırılır, çünkü eğer aktifse kulaklarınızda garip bir tıslama sesi duyabilirsiniz. Bu oldukça garip değil mi?

Taç çakranın temel olarak tüm vücut için enerji sağladığına ve diğer çakraların harekete geçmesine ve güçlenmesine yardımcı olduğuna inanılmaktadır. Genellikle mor ile ilişkilidir.

Taç çakrasının uyanması aşağıdaki semptomlara neden olabilir:

1) Vücutta Ağrısı Ve Baş Ağrısı

Başınızdaki kaşıntı, boynunuzda garip hisler veya sıradışı rüyalar görebilirsiniz. Tüm bunlar, vücudun taç çakrasının uyanmasının yol açtığı yeni değişikliklerle mücadele ettiği için oluyor. Bu, vücudun uzun süredir düşünceleri, fikirleri, inançları ve zamanı belli bir şekilde işlemeye alıştığı anlamına gelir. Ancak taç çakrasının uyanışı tüm bu mekanizmaları değiştirir. Bunun fiziksel kanıtı sıradışı uyku döngülerinden kaynaklanabilen baş ağrısı ve vücut ağrılarıdır.

2) Yalnız Kalma Arzusu

Yalnız kalma arzusu, bu sürecin en yaygın belirtilerinden biridir. İçinizde meydana gelen hızlı değişimler nedeniyle, daha fazla zaman harcama arzusunu hissedeceksiniz.

3) Yemek Yeme Alışkanlıklarını Değiştirme

Yemek yeme alışkanlıkları önemli ölçüde değişebilir. Bazı insanlar bu süreçte iştahsızlık yaşarken, bazılarının tam tersine iştah açılır.

Your Page Title

4) Uyku Modunu Değiştirme

Uyku düzeniniz kesinlikle değişecektir. Çünkü tam ve huzurlu bir uykunun keyfini çıkaracaksınız ve bu sizi daha mutlu edecek.