Melekler Başkalarına Yardım Etmek İçin Bizimle Çalışıyorlar!

Bazen, parkta yürürken, yanımızdan geçen bir yabancıya gülümsemeye ihtiyaç duyuyoruz.

Bazen de bir bankta otururken, bir yabancıyla konuşmaya başlıyoruz. Bütün bunlar biraz saçma görünmüyor mu? Fakat bu noktada yüzlerinin parladığını görüyoruz. Bir umut işareti, işte bu meleklerden gelen bir mesaj olabilir!

Doğal Haberciler

Çocukların çıkıp diğer insanlarla sorunsuz bir şekilde etkileşime girdiğini görmüş olmalısınız. Bu neden olmasın? Çocuklar doğal melek elçileridir. Öyle masum zihinleri var ki, melekler onlarla özgürce iletişim kurabiliyorlar. Çocuk bir yabancıyla konuşmaktan veya ona bir çiçek seçmek için yeterince nazik olmaktan çekinmeyecektir.

Meleklerin Elçileri

Yetişkinler olarak, bizler daha kapalıyızdır. Ama öyle olmamalı, değil mi? Birisi için, özellikle de bir yabancı için bir şeyler yapmak için, kafamıza giren düşüncelerin farkında olmalıyız. Sadece gitmemiz ve yapmamız gerekiyor. Hepimiz meleklerin elçileriyiz. Meleklere cevap vermezsek, bizimle iletişim kurmaları zorlaşır!

Verdiğimiz işaretlerin birinin hayatını kurtarabileceğini her zaman hatırlamalıyız. Belki konuştuğumuz kişi depresif, çaresizdir. Belki kimsenin onları sevmediğini düşünüyorlar. Nazikçe görünüşte bu banal davranışı tezahür ettirmeniz isteniyor. Bu sizin için küçük bir jest olabilir, ancak onlar için ciddi bir mesaj olabilir. Bu onlara umut ve tekrar yaşama isteği verebilir.

Biz Meleklerin Elçisi Olarak Nezaketimizde Oldukça Güçlüyüz.

Bunu her zaman başlatmak zorunda değiliz. Bazen yabancılar da bizim meleklerimiz olabilir. Bize meleklerimizin mesajlarını getirebilirler. Belki bunu zaten deneyimlediniz. Bir yerlerden biri – belki de bir otobüs şoförü, komşu bir çocuk veya bir satıcı – size derin bir etki bırakan bir şey söyleyebilirdi.

Bunlar cesaretlendirici kelimeler veya daha güçlü bir şey olabilir – bir umut işareti, sevdiğimiz birinden beklediğimiz bir işaret, bize en yakın birinden bir işaret, artık orada olmayan birinden bir işaret bile olabilir. Bu tür duygulardan şüphe etmemeliyiz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Çocuklar gibi olalım – meleklerin doğal elçileri. Şüphe bırakmamalı ve başkalarına yardım etmeye başlamalıyız. Belki şu an meleklerimizden gelen harika bir mesaj bize gelir!