Bir Ayrılıktan Sonra Negatif Enerji Nasıl Temizlenir?

Negatif enerji
Negatif enerji

Bir aşk ayrılığından sonra negatif enerjiyi nasıl temizlersin?

Bir aşk ayrılığı, kişilerin iç ortamını olumsuz yönde etkileyebilecek düzeyde negatiflik üretebilir. Çoğu zaman unutuyoruz ama, enerjilerin hakim olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Bu ince ama yoğun titreşimler gizlice çalışır ve maddeyi sürekli olarak değiştirir. Tanıştığımız kişilere göre bilinçaltımızda enerjik bağlantılar oluşur. Bu bağlantıların yoğunluk düzeyi, ilişki türüne göre değişebilir, daha yoğun veya daha az yoğun olabilir. Yönelim olarak, bilinçaltımızda oluşan enerjik bağlantıları üç ana kategoriye ayırabiliriz: aile bağları, dostluk bağları ve aşk bağları. Aşk bağları, derin bir özellik düzeyi nedeniyle enerjik yoğunluğun en yüksek seviyesine ulaşır.

BİR AŞK AYRILIĞINDAN SONRA ENERJİNİ TEMİZLEMEK NEDEN ÖNEMLİDİR?

Cinsel enerji, ilişkiyi güçlendirir ve zamana karşı dayanıklı hale getirir. Bu, ilişki daha yoğunsa çözülmesi gereken enerji bloklarının miktarının da artacağı anlamına gelir.”

Bu enerji düğümleri ve titreşimleri bir bireyin ilişki becerilerini engelleyebilir, ruh hali üzerine etki edebilir onu düşük, motivasyonsuz ve duyarsız hale getirir. Bu yüzden bir aşk ayrılığından sonra mutlaka oluşan enerji bloklarını temizlemelisin. Bunu yapmak için ilk önce rahat hissedebileceğin sessiz bir yer seç. Daha sonra, nefes almaya ve derin bir şekilde nefes vermeye başla. Havanın göğsünden girdiğini ve çıktığını görselleştir. Kalp atış hızını düşürüp tam bir huzur atmosferine girdikten sonra, bu kelimeleri kapalı gözlerle tekrarla.

“Ben, hala bizi birbirine bağlayan herhangi bir enerjik bağlantıyı kesiyorum.”

Şimdide eski sevgilinin adını söyleyerek,

“Bana verdiğin enerjiyi sana geri veriyorum ve karşılığında kendi enerjimi geri alıyorum. Artık beni sınırlayan herhangi bir enerji düğümünü ve cinsel direnci sonuna kadar çözüyorum. Bu şekilde, daha fazla bir şeyimiz kalmaz fiziksel, zihinsel ve ruhsal kimliğimi geri kazanır ve bir zamanlar olduğum tam ve sağlam kişi olurum. Deneyimimiz için teşekkür ederim, sana iyi dileklerimi sunuyorum ama şimdi vedalaşma zamanı. Şimdi sonunda özgürüm.”

Gözlerini hala kapalı tut ve birkaç dakika daha sakin nefes al. Bu süre boyunca, kişinin uzaklaştığını ve güçlerini geri kazandığını hayal et.

Ağlamak istersen, gözyaşlarını akıt. Bu acını yıkayacak ve enerjini temizleyecektir. O noktada, gözlerini aç.

Your Page Title

Deneyimlerini yorumlarda benimle paylaşmaktan çekinme. Sevgi ve ışıkla…