Negatifliği Enerjik Olarak Temizlemenin 8 Yolu

Yeterli enerjiniz ve bilginiz yoksa, buna bağlı olarak, kendinizde baskı hissedersiniz. Yeterli iç enerji yoksa, dış ortam agresif hale gelir. Kişi, enerjisi yeterli olmadığı için dışarıdan baskı hisseder. Fiziksel dünyada bu, çeşitli çatışmalar, tehlikeli durumlar, özgürlük eksikliği, ilişkilerde bir kopukluk, sorumluluklarda artış, borçlar ve ciddi sağlık sorunları şeklinde kendini gösterir.

Ve tam tersi, eğer çok enerjiniz varsa, kapalı değilsiniz, dünyada, insanlarda, çevrenizde gerçekleşen tüm süreçlerde güvenle yaşıyorsunuz, yani enerji serbest bırakılıyor ve çevre, yaşam dolu, doygun, daha keyifli, huzur ve var olmanın sevinci ile kendini gösteriyor.

Buradaki yöntemler sizin için oldukça faydalı olacaktır. Negatifliği enerjik olarak temizleyebileceksiniz.

1. Bilinçli Nefes Alma

Her nefeste olumsuz düşünceleri ve duyguları bırakarak üç derin nefes alın ve verin. Her nefeste kendinizi hayatın saf enerjisiyle doldurun. Bir duygu dalgası size her çarptığında, derin nefes almaya başlayın.

2. Su

Mümkünse duş alın, kendinize temiz su püskürtün, yüzünüzü yıkayın veya kendinizi duşta hayal edin. Örneğin, Şelale uygulaması, vücudunuzu arındıran bir ışık akışını görselleştirdiğiniz bir meditasyondur. Aynı zamanda bir musluktan, nehirden, dereden akan su düşüncelerinizi sakinleştirmeye yardımcı olur.

3. Topraklama

Bir ağaca yaslanın, çıplak ayaklarınızla yerde oturun veya iki ayağınızla yerde sağlam bir şekilde durduğunuzu hayal edin. Negatif olan her şeyin ayağınızdan yanarak nasıl gittiğini hissedin. Olumsuz düşüncelerin ezildiği anlarda, zihinsel topraklama kullanın, duyularınıza burada ve şimdi bağlanın. Birkaç saniye bu hisler üzerinde oyalanın. Kendinize şu soruları sorun:

Şimdi ne duyuyorum?

Şimdi ne görüyorum?

Şimdi ne kokluyorum?

Şimdi ne tadıyorum?

Şimdi dokunsal olarak ne hissediyorum?

4. Yazın

Kurtulmak istediğiniz her şeyi, sizi rahatsız eden her şeyi, kendinize ve başkalarına karşı olumsuz olan her şeyi, yalnızca kendinizde görebileceğiniz olumsuzlukların bir listesini yazın ve yakın.

5. Fiziksel Aktivite

Koşmak, yüzmek, dans etmek veya kişisel olarak size yakın başka bir şey – tüm bunlar, güç yükleri yoluyla psikolojik rahatlama sağlamaya çok yardımcı olur.

6. Ses

Olumsuzluğunuzu haykırın, boşluğa bağırabileceğiniz bir yere dökün, kimseye değil. Olumsuzluğun tüm gücünü sesinize dökün ve olumsuzluğu bu şekilde atın. İnanılmaz bir özgürlük ve temizlik hissedeceksiniz. Sesten arınmanın daha yumuşak bir yolu şarkı söylemektir, kalbiniz ne isterse onu söyleyin.

7. Yaratıcılık

Bu yöntem, olumsuz duygularını ifade etmemeye alışmış kişiler için uygundur. Tüm duygularınızı, durumunuzu, tüm şikayetlerinizi, iddialarınızı vb. Çizin, sonra onu yakın. Olumsuzluğu şiire de dönüştürebilirsiniz.

Your Page Title

8. Temizleme

Alanınızı genellikle yaptığınız şekilde değil, bilinçli temizlik niyetiyle temizlemeye özen gösterin. Sadece yeri yıkamıyorsunuz, hayatınızı yıkıyorsunuz, bir şeyleri temizlemiyorsunuz bilincinizin köşelerinden tüm kiri atıyorsunuz, tüm olumsuz düşüncelerin ve duyguların derinliklerine sürülen tüm olumsuz düşünceleri ve duyguları bilinçaltınızdan temizliyorsunuz. Her bir ev temizliği eylemini bilinçli bir şekilde yaparsanız, etki tüm beklentilerinizi aşacaktır.