İkiz Alev Yaş Farkı: İkiz Alevler Arasında Yaş Farkı Olabilir mi?

Genellikle ikiz alevler arasında yaş farkı vardır, bunun neden olduğunu merak ediyoruz. Bu konuyu baştan anlayarak daha fazlasını öğrenebiliriz.

Evren doğduğunda ve onunla birlikte bilinçli varlıklar, fiziksel bir düzlem oluşturmak ve ruhlarımız fiziksel bir bedene girmek için ikiye bölünmek zorunda kaldı. İkiz alevler böyle doğdu.

İkiz alevlerin, ruh eşlerinden tamamen farklı olduğu söylenmelidir. Ruh eşleri fiziksel düzlemde, arkadaşlar, anneler, kardeşler ve bazen sevgililer şeklinde gelirler.

İkiz alevler, bundan daha derine iner. İkiz alevler, kendinizi daha yüksek bir bilinç haline getirmek için fiziksel düzlemde birbirlerini bulmak zorunda olan iki parçadır.

İkiz alevlerin birbirlerini fiziksel düzlemde bulması çoğu zaman birkaç ömür alır. Bu genellikle kendinizi ne kadar iyi tanıdığınıza bağlıdır.

Yaşamlarının her birinde, ikiz alevler onları birbirine bağlayan gümüş bir kordona sahiptir ve sonunda birbirlerini bulurlar. Ancak, tanıma tamamen farklı bir konudur.

Kendinizi tanımak için zaman ayırmadığınızda, muhtemelen kendinizi başka bir kişide tanımayacaksınız.

Neden İkiz Alevler Arasında Yaş Farkı Var?

İkiz alev ilişkileri diğer ilişkilerden daha yoğundur. Yüksek bir bilinçle birleştikçe, kendinizin iki parçasını sevmek bir meydan okuma haline gelir.

İkiz alev ilişkileri ile gelen engellerin fazla olması hiç de şaşırtıcı değildir. İkiz alev ayrımlarına bile neden olabilir.

Her ikiniz de kendi bölümlerinize sahip olmaya hazır olmadığınız zaman, dünya kendinizi daha da hazırlamak için başka reenkarnasyondan geçmenizi sağlar.

Bu ilişkilere nadiren rastlanır, çünkü yalnızca ikiz alevinizi tanımak başlı başına bir zorluktur. İki ikiz alevin doğru zamanda ve yerde buluşması birkaç reenkarnasyon gerektirir. Bu, ikiz alevinizi fiziksel yaşamında farklı bir aşamada karşılayabileceğiniz anlamına gelir.

Bu, yaş, kültür ve diğerleri arasında yetişmede büyük farklılıklar gerektirecektir. Fiziksel düzlemde buluştuğunuz için, tüm bu farklılıklar zorluklara neden olabilir.

Ancak, bu düzlemde birlikte olmanız gerekmediğini anlamanız önemlidir. Bu yüksek bilinç elde etmek içindir.

İkiz Alev Yaş Farkı: Farklı Zamanlarda Reenkarne Oldunuz

Bu aynı zamanda bilinçli olarak bu toplumun oluşturduğu engelleri kırmanız gerektiği anlamına gelir. İkiz alevlerin yaşları yaklaşık 10 ila 40 yıl arasında değişebilir. Ruhlarınız aynı anda doğmuş olsa da, daha sonra fiziksel düzlem içine girmiş olabilir ve bu da bu devasa yaş farkına neden olur.

Eğer yaş farkı daha az ise, bu, her iki ruhunuzun da birleşmeyi kolaylaştırmak için kendilerini senkronize ettiği anlamına gelir, ancak bu her zaman böyle değildir.

Bağlantı aşikar olsa da, ikiz alevlerden biri korkuyu önleyebilir ve bağlantıyı reddedebilir.

Your Page Title

Daha olgun bir ikiz alev olarak, şu andaki işiniz sabırlı ve anlayışlı olmaktır. Yaşamında mevcut olun ama konuyu zorlamayın. Sonunda kendinizi daha hazırlıklı olarak bulacaksınız.