İkiz Aleviniz Tanımanıza Yardımcı Olacak 8 İşaret

İki ikiz alev buluştuğunda, hemen birbirlerini tanırlar. Çünkü ikiz alevler fiziksel dünyaya girmeden önce birçok yaşamı birlikte geçirmiştir.

Bu yüzden gözleri birbirlerine kitlendiği anda inkar edilemez tanıdık bir hava ortaya çıkar.

İkiz alevinizi tanımanın bir çok belirtisi vardır. Burada birkaç tanesinden bahsedeceğiz.

1.Enerjik Aynalar

İkiz alevler, aynı frekansta titreşen ve aynı ruh elementlerinden oluşan enerjik aynalardır.

İkiz alevi tanıma, frekansları birbirine uyduğu anda başlar.

Bu frekans çakralarını harekete geçirir. İlk olarak, kök çakrası, tüm devreyi tamamladıktan sonra taç çakrasını harekete geçirerek aktif hale gelir. Bu eskiden Kundalini’nin yükselmesi olarak da bilinir.

2.Güçlü Romantik Bağ

Zamanla ikiz alevler arasındaki romantik bağlantı güçlenir. Duygusal zayıflıklarıyla birbirlerine güvenmeyi kolay bulurlar.

Birlikte bir gelecek öngörüyorlar çünkü birbirlerinin samimiyetini ve dürüstlüğünü bir mil öteden tanıyorlar.

3. Karşı konulmaz Çekim

Çoğu insan birbirine karşı dayanılmaz bir çekim hisseder. Çoğunlukla birbirlerinin yanından ayrılmayhı zor bulurlar.

Bu tür davranışlar özellikle ikiz alevlerde belirgindir, çünkü ruhları birbirleriyle son derece aşinadır.

4.Telepati

Telepati, ikiz alevi tanımanın en sık görülen belirtilerinden biridir. Düşüncelerini, ruh hallerini, hayallerini vb. hizalayarak iki ikiz alev arasında zihinsel bir köprü oluşturur.

Bu yüzden ikiz alevler çoğu zaman tam olarak aynı anda üzgün hissederler. Bu sadece bir tesadüf değil. Sadece telepati, perdenin arkasında sihrini yapıyor.

5.Canlı Rüyalar

Canlı ve berrak rüyalar çok daha sık görünmeye başlar. Eşinizi, fiziksel dünyada buluşmadan önce rüyanızda görürsünüz. Bu rüyalar, ikiz alevinizin yakınlığının habercisidir. Bir şekilde, ruh eşinizi tanımanıza yardım ederler.

6.Yoğun Hisler

İkiz aleviniz uzak bir ülkede olsa bile, onların varlığını yoğun bir şekilde hissediyorsunuz. Havanın sanki sizin sevginizle dolu olduğunu hissedersiniz. Bu nedenle, ikiz aleviniz uzakta olsa bile sevginiz oldukça şiddetlidir.

7.Paylaşılan Geçmiş Yaşamlar

Tamamen birbirine yabancı olan kişiler anılarını nasıl paylaşabilirler? Bundan önce birçok hayatı birlikte geçirdilerse yapabilirler. İkiz alevlerin çoğu, manevi bir dünyada ikiz alevleriyle yaşamanın geri dönüşünü elde eder.

İkizler de benzer yaşam deneyimlerinden geçer. Bu yüzden oldukça hızlı bir şekilde bağlanabilirler. Benzer bir acıya maruz kalmış olabilirler.

8.Koşulsuz Sevgi

Hiçbir şey, koşulsuz sevginin bu samimi tanıma kanıtı değildir. İkiz alev aşkı, tamamen sosyal şablonları parçalamakla ilgilidir.

Toplumsal klişeleri umursamıyor ve bu dar görüşlü dünyanın dogmalarına uymuyorlar. Özgürleştiricilerdir ve sınır tanımazlar.

Your Page Title

İki ikiz alev herhangi bir anlaşma yada çıkar olmadan birbirini sever. Onlar için, hiçbir şey onların aşkından daha önemli değildir.