Göz Ardı Edilemeyecek Koruyucu Melek İşaretleri, Çünkü Önemli Bir Şey Hakkında Sizi Uyarıyorlar

Herkesin, onu başkasının kötü niyetlerinden ve sıkıntılarından korumak için yanında olan bir Koruyucu Meleği vardır.

Koruyucu Meleğin yakında olup olmadığı nasıl belirlenir.

1. Kötü bir olay başınıza gelmeden kurtarılma: Örneğin, düşen bir uçağa geç kalmak gibi. Ve ayrıca daha az trajik ama daha olası durumlar. Bu nedenle planlarınız bozulduğunda üzülmeyin bu sizin için önemli bir uyarı işareti olabilir.

2. Aynı veya çok benzer rüyayı düzenli olarak görmek: Gördüğünüz rüyalar bazı durumlarda, önemli bilgileri aktarma girişimidir. Rüyalarınızı yorumlamaya çalışın.
Gördüğünüzü görmezden gelemezsiniz. Belki de bu mesaj sizi kötü bir olaydan kurtarmanın anahtarıdır.

3. Sezgi: Mantıksızlığa rağmen, Koruyucu Meleklerin sizinle iletişim kurması için en güçlü araçtır. Genellikle solar pleksus bölgesinde anlaşılmaz bir his olarak kendini gösterir. Koruyucu Meleğin yaklaşmakta olan veya sizi çevreleyen sorunlar hakkında bir uyarısı olarak yorumlanmalıdır. Bu his nadiren aldatıcıdır. Kesinlikle onu tanımayı öğrenmeniz gerekiyor.

4. Tüy: Yakın gelecekte önemli kararların büyük bir titizlikle verilmesi gerektiğini gösterir. Yaşamın tüm yönleri özel dikkat gerektirir. Yeni bir şey başlatılmamalıdır.

5. Sıkışan bir kedi veya köpek, yakın insanların ve akrabalarının ilgisiz olduğunu gösterir. Onlara büyük bir hassasiyet ve özen göstermeniz gerekiyor.

Bunlar en bariz işaretlerden sadece birkaçı. Her insan, yaşam boyunca kendisini koruyan Koruyucu Meleğin birçok ‘fısıltısı’ ile çevrilidir. Etrafta olup biten her şeyi dinlemek ve yakından bakmak son derece önemlidir. Belki de ilk bakışta önemsiz görünen bir şey, görünmez Meleklerden gelen yolun doğrudan bir göstergesidir. Ve onu takip etmek istenen sonuca götürür.

Your Page Title

Koruyucu Melekler, her insanla her zaman anladığı bir dilde konuşur.