İkiz Alevinizi Bulduğunuzu Nasıl Anlarsınız

İkiz alev terimi, özellikle ikiz alev ilişkilerinin sayıları hızla yükseldiği gibi, metafizik alanda giderek daha fazla kabul görüyor ve tanıdık hale geliyor. Büyük olasılıkla dünyamızda ikiz alev birleşmelerinin yarattığı eşsiz enerjilerin, bakış açıları ve güçle ilgili olması muhtemeldir.

İkiz alev, kelimenin tam anlamıyla ruhun, üçüncü boyut deneyimine ve insan enkarnasyonuna girmeden önce ayrılan diğer yarısıdır.

Yakın zamana kadar, çoğu ikiz alev yarıları aynı anda enkarne olmadı, ancak ilgili insan yaşamları boyunca birbirini destekleyen dönüşler aldı.

Bununla birlikte, ikiz alev ortakları, zaman çizelgelerinin korunmasına, enerjilerin korunmasına, arttırılmasına ve dünyamızı, özellikle de ileriki zamanlarda ileriye doğru hareket ettirmeye yardımcı olma amacıyla, şimdi daha fazla sayıda enkarnasyona giriyor.

İkiz alev bağlantısı oldukça çekici, tanıdık ve güçlü olduğundan, “nihai kader ortağınızı” veya ikiz aleviniz gerçekten bulduğunuzu nasıl bilebilirsiniz.

Burada ikiz alev ilişkisinin niteliklerinden bazılarından bahsedeceğiz;

1. Bu yaşamda hiç karşılaşmadan önce bu kişinin ve/veya enerjik ilişkinizin hayalleri veya vizyonları vardı.

2. Eşinizle tanışmak, tanıdık, uzun zamandır kaybedilen bir enerjiyle “eve gelmek” gibi hissettirdi. Tanıştıktan sonra, şimdiye kadar bu yaşam deneyiminin bir parçası olmayan o kişiyle diğer zamanların ve yerlerin “anılarını” aldınız.

3. Eşiniz kendi meselelerinizi, endişelerinizi ve dengesizliklerinizi yansıtır, ancak aynı zamanda birbirinizin yeteneklerini ve kapasitelerini tamamlarsınız. Siz yin / yang’ın nihai düzenlemesisiniz.

4. En az bir ortak daha yüksek frekansta, muhtemelen bir, İndigo veya Kristal yetişkindir.

5. Çok farklı geçmişlere, karşıt kültürlere sahip olabilirsiniz, ancak eşinizle inanılmaz bir birlik duygusu hissedersiniz.

6. Birbirinize yakın olmasanız veya iletişim halindeyken bile birbirinizin semptomlarını, hastalıklarını ve duygularını hissedersiniz.

7. İkili alevinizden ayrı olduğunuzda işleyişiniz bozulur yada kendinizi yetersiz hissedersiniz. Beraber değilken fiziksel ve zihinsel olarak acı çekersiniz.

8. Eşinizle birlikteyken ve ilişkiniz dengede olduğunda, hissettiğinizden daha güçlü ve daha yetenekli olursunuz.

9. Eşinizle olan koşulsuz sevginiz başka hiçbir şeye benzemez.

10. Ya siz ya da eşiniz ikiz alev bağlantısının gücünden korkuyordu, bunalmış veya savunmasız hissetmemek için ilişkiden kaçtı. Daha sonra ikiz alev ilişkisinden kaçan eş nihayet “uyanır” ve önemini fark eder. Ani bir kayıp, hastalık veya diğer kişisel felaketlerin bir sonucu olduğunda ikiz eşinden daha önemli başka bir kişi veya önceliğin olmadığı gerçeğiyle karşılaşır.

11. Kaç kez ayrıldığınızın bir önemi yok, güçler sizi bir araya getiriyor gibi görünüyor. Her yerde bu ikiz bağlantısının işaretlerini ve hatırlatıcılarını görüyorsunuz.

12. İlişkiniz, muhtemelen daha önce hiç hissetmediğiniz tutku ve şiddetli ağrı da dahil olmak üzere, aşırı yüksek ve düşük seviyelerle tanımlanır.

13. Karmayı uyumlaştırma, haklı çıkarma ve birbirini dengeleme çabalarında “birbirlerinin düğmelerine basıyorsunuz” ve birbirlerinin sınırlarını, hiç kimsenin yapmadığı veya yapamayacağı şekilde test ediyorsunuz.

14. Arkadaşlarınız, aile üyeleri ve çevrenizdeki diğerleri ikiz alev ilişkisiyle ilgili olmaz ve daima sizi “kağıda” sizin için daha mantıklı ya da daha iyi görünen bir başkasına ya da başka bir şeye götürmeye çalışır.

15. Karşılaştığınız büyüme, öğrendiğiniz dersler ve ikiz alev ilişkisinde olduğunuz kişi daha önemlidir, hayatınızdaki diğer deneyimlerden veya büyüme döneminden daha güçlüdür.

16. Önceki ruh eşlerinizin ya da diğer ilişkilerin sizi ikiz alev birleşmesi için hazırladığının farkındasınız. İkiz aleviniz, önceki arkadaşlarınızın ve ruh arkadaşlarınızın sıradışı özelliklerine veya sıra dışı niteliklerine sahip olabilir.

17. Hayatınız boyunca bu kişiyi beklemiş gibisiniz. Hayatınıza döndüğünüzde, hastalıkları, sabote edilmiş ilişkileri ya da diğer durumları görüyorsunuz, çünkü hala beklemektesiniz ve hala “birini” arıyorsunuz.

19. Dünyadaki 3 boyutlu varoluştan aşırı derecede bıkmış olsanız bile, sadece ikiz alev partnerinizle kalmak için iyileşir, gelişir, olgunlaşır ve yaşamaya devam edersiniz.

20. Siz ve ikiz aleviniz birlikte ne kadar zaman geçirirseniz, o kadar yüksek ve tam bilinç kazanırsınız.

Your Page Title

21. İkiz alevinizin kaderiniz olduğunu derin bir şekilde biliyorsunuz.