Karma – 4 Aşamalı Gelişim:Siz Hangi Aşamadasınız?

Yirmi birinci yüzyıl neslinin, anneannelerimizin ve büyük anneannelerin sahiplerinden farklı olan tamamen farklı bir hayata sahip olduğuna inanılıyor.

Tabii ki, ileri teknolojiler birçok alanın gelişimi açısından yaşamımız için önemli değişiklikler geçirdi.

Maddi şeyler harika bir bedele sahiptir ve çoğu için maddi değerler manevi değerlerden daha yüksek hale gelir. Öncelik kazanırlar.

Karmik Borç

Ancak, bazı noktalar değişmeden kalır. Örneğin, hayatta yaptığımız her şey için bir bedel gelir. Ve bu gerçek değişmez.

Er ya da geç her birimiz aynı karma tarafından ele geçirilecektir. Her zaman üç şeyi hatırlamalıyız:

“Bu hayatta her şey tesadüfen gerçekleşiyor” “Pozitif düşüncenin gücü var” ve “Her şey bize bir bumerang gibi geri dönüyor”.

Bazı ezoterikçiler karmanın birkaç aşamada olduğuna inanırlar.

Çoğu zaman iyi ve kötü durumlarla başa çıkmanın bir yolu olarak karma kullanıyoruz. Arzu ve gereklilik sürecinde, bizi aşamalar halinde etkiler. Ve bu böyle olur:

Aşama 1: Güçlü Arzu

Belki de uzun süredir güzel bir elbise hayal ettiniz ve bu hayali bir arkadaşınızla paylaştınız ve o hayallerinizdeki elbiseyi satın aldı.

Belki de erkek arkadaşın seni meslektaşı ile aldatmıştır … Her halükarda, karma’nın bu insanları ele geçirme arzusu çok büyük.

Sonuçta, iyi bir insan olduğunuza içtenlikle inanıyorsunuz ve birisinin sizin gibi iyi bir insana zarar vermek için hak ettiği şeyi almasını umuyor, istiyor ve dua ediyorsunuz.

2. Aşama: Olumlu İnanç

Bu aynı anda en doğru ve kolay yoldur; daha iyi bir hayata geçmenin yolunu açıyorsunuz ve sizi dibe sürükleyebilecek her şeyin arkasında bırakmaya çalışıyorsunuz.

Kaba insanlar, zararlı meslektaşlar, kıskanç arkadaşlar ve toksik ilişkiler hayatında olacak bir yere sahip olmamalıdır. Ve bu bakış açısına göre her şeyin mükemmel bir düzen olduğunu düşünüyorsanız, güvenle ilerleyebilir ve dolu bir yaşam yaşayabilirsiniz.

Aşama 3: Karmik Sonrası Aşama

Ve son olarak, oldu … eğer herkesin hak ettiği karmaya tanık olacak kadar şanslıysanız, o zaman üçüncü aşamaya geçtiniz. Kaybınız: Sonuçta, olumlu düşünceniz için bir ödül aldınız.

Son zamanlarda yaptığınız tüm iyi işler, Evren nihayet sizi iyi bir karma ile gördü ve geri verdi, çünkü siz en iyi insansınız.

Yaşamınızdaki koyu renkli çizgilerin üstesinden gelmeyi ve tünelin sonundaki ışığı görmeyi başardınız. Ve bu, her şeyin kar etmeye başladığı anlamına gelir.

Ve bazı şeylerin mantığına göre, Karma’nın 3. evresinde bitmesi harika olurdu. Evren aynı hizada olacak ve iyi karmanın olumlu titreşimlerinden etkilenen hayatın tadını çıkarabilirsiniz.

Ancak, hala son aşama var.

Aşama 4: Şimdi Ne Olacak?

Yani, karma gerçekleşti, suçluların hak ettiklerini elde etti. Bu kazandın demektir.

Bu durumda, biraz rahatlama hissedebilirsiniz bile, mutlusunuz, ama sonra bu duygu geçiyor.

Şimdi bir sonraki aşama olan “kavşak” a geçersiniz. Bu aşama, bir meleğin bir omzuna, diğerine de şeytanın oturduğu duruma çok benzer. Hala düşmanının daha fazla ceza almasını istiyor musun?

Veya 2. aşamadaki pozitif enerjinizin intikam arzusuna ne kadar çabuk geçtiğinden dolayı kendinizi kötü hissediyorsunuz. Öyleyse, bu olumsuz düşünme ve intikam alma arzusu, kendi karmanıza çok kötü yansıtabilir.

Bu iki yol arasında hangi yolu seçtiğinizden bağımsız olarak, her zaman artılarını ve eksilerini tartmalısınız. Buna değer mi? ..

4. aşamanın, sonsuz bir döngüye dönüşmesine izin vermeyin. Ne düşündüğünüzü çekeceğinize inanın. Aslında, karma sadece kötü değil, aynı zamanda iyi de olabilir.

Ve iyi karma elde etmenin ön koşullarından biri de pozitif düşüncenin gücüdür.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Unutmayın ki karma en iyi arkadaşınız kadar en kötü düşmanınız olabilir.