Bu İşaretler Size Alanınızda Negatif Enerjinin Olup Olmadığını Söyleyecektir

Enerjiler gerçekten güçlüdür, bu yüzden onlara normalden daha duyarlı olduğunuzda, sizin üzerinizde daha büyük bir etkisi olacaktır. Güçlü sezgisel yetenekler veya psişik yeteneklere sahip olduğunuzda, muhtemelen enerjilerden diğer insanlara göre daha fazla etkileneceksiniz.

Eğer bir empatsanız enerjiye karşı oldukça duyarlı olacaksınız. Ayrıca, diğer insanlar veya başka yerler hakkında farklı hissettiğinizi fark edebilirsiniz. Bunun nedeni, enerjinin de farklı hissettirdiği gibi olacaktır ve nerede olduğunuza veya kiminle olduğunuza bağlıdır.

Bazen, belirli bir yerin sizi gerçekten kötü hissettirdiğini görürsünüz. Bir çok şey o yerin enerjisini etkileyebilir.

Oldukça güçlü duygular uyandıran bir olay olabilir ya da bu yerde zaman geçirirken ağır duygular yaşayan bir kişi olabilir. Bu yere manevi varlıkların da eklenebileceği durumlar bile vardır.

Aslında o yerin enerjisinde olan bir şey olduğundan emin olmanın yollarından biri, içinde bulunduğunuzda kendinizi kötü hissetmeniz olabilir, oradan uzaklaştıktan sonra kendinizi daha iyi hissedersiniz.

Hasta olup olmadıklarını ya da neden bu konuda kendilerini kötü hissettiklerini merak eden birçok insan var, gerçek hayatta, etraflarındaki olumsuzluklara karşı duyarlılar.

Bir odanın negatif enerji ile dolu olduğunu nasıl bilebiliriz? İşte en yaygın altı işaret:

1. O odaya girdiğinizde, duygusal olarak yorgun ve bitkin hissedersiniz.

Elbette, hepimiz bazen yorgun olabiliriz, ancak belirli bir odaya her girdiğinizde ve enerjiniz ayrıldıktan hemen sonra geri döndüğünde yorgun hissederek, başka bir şey oluyor.

2. O odaya girdiğinizde baş ağrıları yaşıyorsunuz.

Sadece belirli bir konumdayken meydana gelen rahatsızlık duygularının sağlık semptomlarına daha fazla dikkat etmek zorundayız.

3. O odadayken nefes alamıyorsunuz ya da klostrofobik hissediyorsunuz.

Bazı insanlar bunu ağırlık olarak nitelendirdi. Kendiniz odada ağır duygular yaşayabilirsiniz. Örneğin, herhangi bir sebep olmadan ağlamaya ihtiyaç duyarsınız.

4. O odadayken, bitkiler iyi iş yapma eğiliminde değildir.

Negatif enerjiler sadece insanları etkilemez. Hayvanlar ve bitkiler ayrıca belirli bir ortamda biraz rahatsızlık hissedebilir. Evcil hayvanlarımıza daha fazla dikkat etmeli ve belirli bir odaya her girdiklerinde garip davranıp davranmadıklarına bakmalıyız.

5. Odada tuhaf bir koku var.

O odada garip kokular olduğunu göreceksiniz ve nereden geldiklerini anlamayacaksınız.

6. Uyurken zorluklar.

Ayrıca uyumakta zorlanabilirsiniz ve belirli bir odadayken de kabuslar yaşayabilirsiniz.

Bu yüzden, bütün bu işaretlerle, odadan ayrıldığınızda semptomların ortadan kalkması halinde daha fazla dikkat etmeniz gereken bir şey var. Örneğin, o odadayken bir baş ağrısı yaşadığınızda ve buradan çıktığınızda baş ağrınız devam ediyorsa bu sinüs baş ağrısı veya başka bir sorun olabilir.

Belli bir odada negatif enerji olduğunu düşündüğünüzde yapabileceğiniz en iyi şey, eğer mümkünse, ondan uzak kalmak olacaktır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Ancak, oda evimizin bir bölümünü veya olması gereken bir yeri oluşturuyorsa, onu temizlemek ve enerjilerini iyileştirmek için beyaz adaçayı veya bir arıtma spreyi de kullanabilirsiniz.