Bu Temizleme Ritüeli ile Negatif Enerjiyi Uzaklaştır

Sıklıkla negatif enerjiyi taşımaktan veya onu belirli bir yerde hissetmekten bahsederiz. Çoğumuz, bu tür negatif enerjinin, bizi yapmak istediklerimizden ve kim olmak istediğimizden alıkoymaya yetecek kadar güçlü olduğuna dair sezgisel bir duyguya da sahibiz. Bu olumsuzluk birikimi hakkında ne yapılacağını bilmek veya nereden geldiğini iyi anlamak daha az yaygındır. Örneğin, bir insandaki negatif enerjiyi nasıl temizleyeceğini veya bir evi negatif enerjiden nasıl temizleyeceğini biliyor musun?

Sana ve evine bağlı negatif enerjiden nasıl kurtulacağına dair adım adım bir kılavuz sunacağım. Bu ritüeli hedeflerine veya mevcut zorluklarına göre özelleştirebileceğin yollar önereceğim. Negatif enerjiyi kovmanın basit ve etkili yolları var ve doğru ritüelleri öğrenmek hayatını değiştirebilir.

Negatif Enerjinin 10 İşareti

Negatif enerji bir dizi farklı şekilde kendini gösterir, ancak neredeyse her zaman ortaya çıkan belirli ortak temalar vardır.

Özellikle bunlara dikkat etmelisin:

– Hedeflerine ulaşmaktan alıkonduğun hissi. Örneğin, para kazanmak için mücadele edebilir ve başarıya giden yolda sık sık engellerle karşılaşabilirsin.

– Mutlu veya memnun hissetmen gerektiğini düşündüğünde bile, çoğu zaman kızgın ve gergin hissedersin. Bu kalıcı tahriş ve gevşeme zorluğu, genel olarak artan stres seviyeleri ile eşleştirilir.

– Başkalarını eskisinden daha az sevmek. Bu, sosyal durumlardan kaçınma, arkadaşlara, aileye ve iş arkadaşlarına karşı daha eleştirel hissetmede kendini gösterebilir.

– Mantıksızca yaklaşan can sıkıcı duygular; Bu can sıkıcı duygular yüzünden Mutluluk hakkında hayal kurmakta bile zorlanabilirsin.

– Bir evde negatif enerji belirtileri (ya binanın kendisinden ya da evdeki insanlardan geliyor). Örneğin, açıklanamayan arızalar ve garip bir şekilde rahatsız hissettiğin belirli alanlar.

– Hem fiziksel hem de zihinsel olarak genel bir enerji eksikliği. Yataktan çıkmakta zorlanabilirsin ve diğer depresyon belirtileri yaşayabilirsin (örneğin, sürekli olarak düşük ruh hali ve düşük benlik saygısı). Ayrıca, doktorun genel olarak iyi olduğun konusunda seni temin etmesine rağmen, enfeksiyonlara daha sık yakalandığını fark edebilirsin.

– Uyku dinlendirici değildir. Ayrıca çoğu gece sık sık kabuslar görebilir veya birden çok kez uyanabilirsin.

– İletişim zor geliyor. Belki de, kendini ne kadar net anlattığını düşünürsen düşün, başkalarının seni anlamadığını fark etmişsindir.

– Zihninin olması gerekenden çok daha yavaş hareket ettiği hissi ile birlikte konsantre olma zorluğu yaşarsın.

– Eşyalarını, açıkça görülebilen yerlerde bulmadan önce kaybedersin.

Negatif Enerji İçin Temizleme Ritüeli

Artık negatif enerjinin biriktiğine dair başlıca uyarı işaretlerini bildiğine göre, bu konuda ne yapman gerektiğini öğrenmenin zamanı geldi.

Fiziksel veya zihinsel sağlığınla ilgili temel sorunları çözmenin yanı sıra, buradaki temizleme ritüelini mutlaka denemelisin. Kalıcı negatif enerjiyi ele almanın oldukça pratik ve etkili bir yoludur. Minimum hazırlık gerektirir ve tekrarlaman gerektiğini düşündüğün kadar yapılabilir.

Ayrıca, bu kişinin kendi kendini temizleme ritüeli olmasına rağmen, bir evi veya bir ilişkiyi temizleme arzusuna odaklanması için kolayca uyarlanabileceğini unutma.

1. Çevreni Ve Kendini Hazırla

Evinin bir negatif enerji birikimi içerdiğini düşünmesen bile, temizlik ritüelleri evrensel olarak doğru türde çevreyi gerektirir.

Yaptığın temizlik ritüelinden en iyi şekilde yararlanmana yardımcı olacak bazı ipuçları:

– En sevdiğin canlandırıcı müziği aç.

– Deniz tuzunu evinde negatif enerjiyi temizlemek istediğin bölgelere serpiştir. Yaklaşık 90 dakika sonra evini güzelce süpür.

– Evinin girişini temizle.

– Temizlemek istediğin bölgeyi dolaşırken beyaz adaçayı yak. Bunu yaparken bir olumlamayı tekrarla, örneğin: ‘Hareket ettikçe, bu alandan/kendimden negatif enerjiyi uzaklaştırıyorum.’

– Bir meditasyon seansı veya basit bir dikkat egzersizi (beş dakika boyunca derin nefes almaya odaklanmak gibi) yoluyla bedenini ve zihnini gevşet.

– Siyah turmalin kristali satın al. Taşı takı olarak kullanabilir veya evinin önemli bir yerine yerleştirebilirsin. Siyah turmalin geleneksel olarak olumsuzlukları gidermekle ilişkilendirilir.

– Temizleme ritüelini yapmak istediğin bölgede, özellikle canlandırıcı ve pozitif renklerde (örneğin beyaz ve sarı) mumlar yak.

2. Olumsuzluğu Tanımla

Ne zaman birisi bir insandaki kötü enerjiden nasıl kurtulacağını sorduğunda, ona söylenecek en önemli şey, olumsuzluğu tespit etmesi gerektiğidir. Bunu yapmak için, sana bir şeylerin yanlış olduğunu söyleyen temel duyguya odaklan.

Kendine şunları sor:

– Ne zaman başladı?

– Neredeydin ve neler oluyordu?

– Duygu, belirli yerlerde veya belirli insanların çevresinde iyileşti mi yoksa kötüleşti mi?

Düşündükten sonra not almak faydalı olabilir. Ne de olsa, neler olup bittiğine dair tutarlı bir resim oluşturmak için sayfadaki bilgilere bakman gerekebilir.

Olumsuzluğun belirli olaylar, olumsuz insanlar veya olumsuz yerler (evin veya evindeki belirli odalar dahil) gibi birden çok kaynağı olduğunu görebilirsin. Her seferinde bu kaynaklardan biriyle ilgili arınma ritüeli yapmaya odaklanmak önemlidir. Bu nedenle, en acil olanı seç.

3.Olumsuzluğu Kanalize Et

Negatif enerjiyi zihninden ve bedeninden nasıl çıkaracağını anladığında, bu içinde nerede olduğunu belirlemene yardımcı olur. Nasıl bir duygu? Boğazın veya göğsün gibi vücudunun bir bölümünde özellikle güçlü bir his ile ilişkili mi

Kendine bu duygunun seni nasıl etkilediğini sor ve tüm bu bilgileri yaz. Bunu tamamen olgusal bir şekilde not edebilirsin. Alternatif olarak, onu bir zihin haritası şeklinde tasvir edebilir veya deneyimlerini yansıtan yaratıcı bir parça olarak alabilirsin.

Daha doğal geliyorsa, olumsuzluğun nerede bulunduğuna ve seni nasıl etkilediğine dair imajını çizebilir veya boyayabilirsin. Burada önemli olan, sadece odağını kanalize etmendir; Olumsuzluk kavramını gerçekten keskinleştir ve netleştir. Bu netlik olmadan, olumsuzluğu düzgün bir şekilde boşaltmak için yeterince sağlam bir şekilde kavrayamazsın.

Your Page Title

4. Bırak

Son olarak, vücudundaki negatif enerjiden nasıl kurtulacağını öğrenmenin en önemli kısmı, onu vücudundan nasıl çıkaracağını öğrenmektir. Sessizce otur, gözlerini kapat ve bırakma sürecini gözünde canlandır. Vücudundaki bu toksik his olmadan nasıl hissedeceğini hayal et ve sonra bunun seni terk ettiğini görselleştir. Bazı insanlar onu, onları terk eden bir gölge karanlık olarak hayal eder. Alternatif olarak, kendini olumsuzluğu bir kutuya koyarken veya bir uçurumdan aşağı atarken de görebilirsin. Diğerleri, onları çevrelemeye başlayan altın bir parıltı hayal eder (bu ruhun temizliğini ve saflığını gösterir).