BU 6 İŞARETLERDEN HERHANGİ BİRİNİ TANIYORSANIZ, MANEVİ BİR HEDİYENİZ VAR DEMEKTİR (#3’E DİKKAT EDİN)

1. RÜYALARINIZI DÜZENLİ OLARAK HATIRLIYORSUNUZ

Çoğu insan uyandıktan 5-10 dakika sonra rüyalarını unutmaya başlar. Rüyalarınızı canlı bir şekilde hatırlayabiliyorsanız, ruhsal olarak yeneklisiniz demektir. Uyurken bilinçaltı zihnimiz mesaj almaya daha yatkındır. Uyandığınız anda ayrıntıları not alın. Onları yorumlamak çok çeşitli hikayeleri ortaya çıkarabilir.

2. VİZYONLARINIZ VAR VE SIK SIK GERÇEK OLUYOR

Bu hem hoş hem de korkutucu olabilir. Bu vizyonlar “müdahaleci düşünceler” biçiminde ortaya çıkar. Herhangi bir noktada bir önsöz olabilir – konuşma sırasında, çalışırken vb. Örneğin: Bir çarpışma sahnesi aklınıza geldiğinde arabanızda eve gidiyorsunuz. GPS’inizi sıfırlamak ve farklı bir rota bulmak en iyisidir. Sizi potansiyel tehlikelerden kurtarabilir.

Vizyonlarınızın sizi duygusal olarak nasıl etkilediğini açıklayın. Gücünüz açısından netlik kazanmanıza yardımcı olur.

3. GENELLİKLE GECE SAAT 03:00 – 04:00 ARASINDA UYANIYORSUNUZ

Sık sık o saatlerde uyanırsanız, kesinlikle bu durum lavabo ihtiyacınızın ötesinde bir şeydir. Bu “özel saat” olarak bilinir. Sizinle bir bağ kurmaya çalışan ruhlar olabilir. Yataktan kalkın, huzurlu bir yere taşının ve ilham almaya çalışın. Hemen bir yıldırım gibi sana çarpmayacak. Fakat zaman verilirse, manevi bilgi size deneyimler, anılar veya duygular yoluyla yolunu bulacaktır.

4. KABUSLAR GÖRÜYORSUNUZ

Uyurken, zihinsel alıcılarımız çocuklarınkileri taklit etme eğilimindedir. Manevi enerjiler bize normal yollardan erişemediğinde, kabusa dönüşürler. Bir dahaki sefere bu olursa, enerjiyle yüzleşin.“Senden korkmuyorum. Söylemen gerekenleri dinlemek için buradayım.”

5. SON DERECE EMPATİKSİNİZ.

Duygularımız kendimizden daha büyüktür. Bazen, taşıdığımız kendi acımız bile değildir. Bir Örnek: 3 gündür ağır hastaydım. Annem kanserden hastaydı ve son günlerini yaşıyordu. Öldükten hemen sonra hemen iyi oldum (daha sonra çok fazla duygusal acı çekmeme rağmen). Kendisinin vefat edeceğini hissettiğimin açık bir göstergesiydi ve vücudum beni uyardı.

Bu olayları, yakından ilişkili olduğunuz birisine bir şey olup olmadığını sormak için bir işaret olarak kullanın. Unutmayın, kendinizi kayıp ve üzgün hissettiğinizde, muhtemelen duygularınız bile değildir.

6. GÜÇLÜ BİR SEZGİNİZ VAR

Genellikle bir faaliyetin sonucunu doğru şekilde yargılayın. İç güdüleriniz sizinle konuşursa, görmezden gelmeyin. Sezginizin üzerinde çalışabileceği çeşitli yollar var: hayaller, düşünceler, belirli bir huzursuzluk, vb. Onları tanımlamanız ve kabul etmeniz önemlidir.

Your Page Title

Vücudunuzun size gönderdiği sinyallere karşı daha dikkatli olun. En iyi arkadaşlarla ve en kötü deneyimlerinizle takılma resimlerine zıtlık gösterin. Sizin aracılığınızla çıkan sinyallerdeki farkı görün. Durumları daha iyi değerlendirmenize yardımcı olacaklardır.