PSİŞİK YETENEKLERİNİZİ GELİŞTİRMENİN 7 YOLU

Çoğumuzun belli bir dereceye kadar psişik yetenekleri vardır. Sorun şu ki, birçok insan psişik yeteneklerinin boşa gitmesine izin vererek, sezgilerini görmezden gelir.

Psişik yeteneklerinizi güçlendirmek için meditasyondan biraz daha fazlasına ihtiyacınız var, psişik yeteneklerinizi geliştirmek için her şeyden önce bol bol pratik yapmanız gerekir. Zamanla psişik yetenekler geliştirilebilir ve hatta mükemmelleştirilebilir.

Psişik yeteneklerinizi geliştirmenin 7 yolu;

1. Her Gün Meditasyon Yapın

Meditasyon, psişik yeteneğinizi geliştirmek için güçlü bir araçtır. Çünkü meditasyon yapmak enerjisel titreşiminizi arttırır. Basitçe söylemek gerekirse, ruh enerjisi daha yüksek bir frekansta titreşir. Sık sık bizi endişeye sokan ve stresli bırakan dağınık bir zihinle acele ediyoruz. Meditasyon sayesinde, yüksek benliğinize, ruh rehberlerinize ve başkalarının enerjisine daha bağlı hissetmeye başlayacaksınız. Günde sadece 10 ila 15 dakikalık meditasyon, ruhsal olarak daha iyi duruma gelmenize yardımcı olabilir.

2. Sezginize Güvenin

Kaç kez, “Ne yapmalıyım?” Sorusundan rahatsız oldunuz ve kaç kez bilinçli bir akıl yürütmeyi tercih ederek sezginizi göz ardı ettiniz? Sorun şu ki, bilinçli muhakeme ile sık sık ego temelli karar verme geliyor. Ego eline geçtiğinde, içgüdü bir kenara düşer. Örneğin, içgüdüleriniz sizi birilerini affetmek için yönlendirebilirken, egonuz sizi intikam için yönlendirebilir.

Sezginiz, kendi aklınızın tartışacağı önemli şeyleri söyler. Ruhsal olarak, sezgi veya altıncı his, doğuştan gelen bilgelik, içsel anlam, içsel ses veya manevi rehber olarak tanımlanabilir. Sezginize erişmek için iç eleştirmeninizi kapatın. Her şeyi rasyonelleştirmeyi bırakın ve dinleyin – yargılamayın.

3. Bilinmeyenden Korkmayı Bırakın

Psişik olmak, özellikle aldığınız cevapların nereden geldiğini sorgularsanız, biraz korkutucu olabilir. Ancak, doğal bir psişik yeteneğe sahip olanlar, her şeyden önce, “bilmelerinin” kendi içlerinde derin bir yerden geldiğine güvenirler. Psişik yetenek, görünmeyen bir güç tarafından yönlendirilmez; sezgi, kendine güven ve başkasının duygularını hissetme veya daha doğrusu birinin kafasına girme yeteneği ile yönlendirilir. Korku ile yönlendirildiğiniz zaman, manevi yönünüzle gerçekten temasa geçemezsiniz. Böylece, bilinmeyenden korkmak yerine, psişik yeteneğinizi benimseyin ve ona bir hediye gibi davranın.

4. Ruh Rehberlerinizi Tanıyın

Ruh rehberleri sizi yaşam boyunca sezgisel olarak nazikçe yönlendirir, ruhunuzun amacını izlemenize yardımcı olur. Sizi hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak insanlara, kaynaklara, paraya ve hatta bunun gibi yazılara bağlarlar. İşin aslı, bizden önce biz istemedikçe bize gerçekten yardım edemezler. Ruh rehberlerimiz her zaman bizimle bağlantıya geçmeye hazırdır.

Rehberlerinizden bir işaret isteyin. Ruh rehberlerinizle günlük olarak bağlantı kurmak için özel bir alan yaratın. Bir sorunuz olduğunda veya bir projeyle ilgili yardıma ihtiyacınız olduğunda, sadece sorun. Ancak, size neyin rehberlik etmesini istediğiniz konusunda net olun ve sonra işi halledeceklerine güvenin.

5. Psikometriyi deneyin

Psikometri, bir nesnenin enerjisini veya tarihini sadece ona dokunarak “okuma” yeteneğidir. Psişik yeteneklerinizi geliştirmek için harika bir yoldur. Psikometriyi uygulama için evinizde dikkat dağıtıcılardan arınmış, sessiz bir alan seçin. Rahat bir pozisyonda oturun ve gözlerinizi kapatın. Avuçlarınız yukarı bakacak şekilde ellerinizi kucağınıza koyun. Gözleriniz kapalıyken birinden sessizce ellerinize bir nesne yerleştirmesini isteyin. Nesne sizin ve bilinmeyen kişinin uzun süredir sahip olduğu bir şey tarafından bilinmemelidir.

Resimlerin ve duyguların zihninize gelmesine izin verin ve nesneyi tutarken ne gördüğünüzü, duyduğunuzu veya hissettiğinizi söyleyin. Yargılamayın. Gösterimler sizin için garip ve hatta anlamsız görünebilir, ancak nesnenin sahibi için önemli olabilir.

Ne kadar çok pratik yaparsanız, o kadar iyi olursunuz.

6. Tahminlerde Bulunun

İşte psişik yeteneklerinizi geliştirmenin başka bir kolay yolu. Gözlerinizi kapatın ve derin bir nefes alın. Rahat olduğunuzdan ve ayaklarınızın yere sıkıca oturduğundan emin olun. Birkaç derin nefes aldıktan sonra ertesi günü düşünün. Zihninizde, kendinizi orada hayal edin. Şimdi, o gün için kağıda üç tahmin yazın. Doğruluk için ertesi gün tekrar kontrol edin.

7. Başkalarının Düşüncelerini Okuyun

Başkalarının düşüncelerini okumaya çalışarak telepati becerilerinizi güçlendirebilirsiniz. Düşüncelerinizi başkalarına da iletebilirsiniz. Arkadaşlarınızın veya ailenizin mümkün olduğunda ne düşündüğünü tahmin ederek başlayın. Ayrıca, bir arkadaşınızdan resim çizmesini veya rastgele iskambil kartları seçmesini isteyin. Ardından, arkadaşınızın ne çektiğini veya hangi kartı seçtiğini bulmaya çalışın. Her gün pratik yapmaya devam edin. Telepati yapmak için konsantrasyon gereklidir ve gelişmesi yıllar alabilir. Fakat zaman ve pratikle daha ileriye gidebilirsiniz.

Your Page Title

Sık sık pratik yapın.

Mucizeler bir gecede olmaz. Psişik yeteneğinizin kilidini açmanız gerekecek, ama oraya ulaşmak için günlük pratik yapmanız gerekebilir. Başarı ile çok az başarı yaşıyorsanız, en başa dönün ve verilen önerileri izleyin. Kendinize inanın ve elde ettiğiniz her şey için minnettar olun. Siz bilmeden, titreşiminiz değişecek ve daha psişik olacaksınız.