Evren Nasıl ve Neden Size Sinyaller Gönderiyor?

“Evren” kelimesinin, her bireye özgü benzersiz anlamları vardır. Bazı insanlar için evren yaratıcı bir enerji kaynağı veya daha yüksek bir zekadır.

Her birimiz Evreni kendi tarzımızda algılarız, ancak genel resmi ve en yüksek yararı göz önünde bulundurmak çok önemlidir.

Tüm insanlar, bir şekilde veya başka bir şekilde, önemli bir karar vermeden önce onları yaşamda belirli bir yola veya tam netlik anlarına iten ilahi rehberlik alırlar. Her insanın bir sezgisi ve yüksek benliğiyle iletişim kurma yeteneği vardır. Ve tam olarak nasıl yaptığınız size bağlıdır.

Yüksek benlik ile bağlantı kurmak ve rehberlik almak farkındalık ve açıklık uygulamaları yardımı ile mümkündür.

Evrenin sizinle iletişim kurmaya çalıştığını anlamanın birçok farklı yolu var. Çoğu durumda, ondan düşünceler, duygular ve içgüdüler şeklinde mesajlar alırsınız. Dikkatimizi somut bir şeye çekmeye çalıştığında hayatımıza müdahalesinin yüksek belirtileri farkedilir hale geliyor.

Aşağıda, Evrenin size sinyal gönderdiğini belirlemenin 4 yolu var.

1. Doğrulama Sinyali

Tüm umutlarınızı, düşüncelerinizi ve çabalarınızı başarıya doğru yönlendirmek için kasıtlı olarak bir hedef peşindeyseniz, cevap olarak Evren mutlaka doğru yolda olduğunuzu doğrulayan sinyaller gönderir.

Sadece bunun hem iyi hem de kötü niyetler için geçerli olduğunu unutmayın, çünkü Evren için aralarında bir fark yoktur. Sadece istediğiniz her şeyin ifadesini tanımlar.

Evrenin müdahalesi, senkronizasyonun varlığı, insanların doğru zamanda ortaya çıkması, ani içgörüler veya diğer işaretlerin sürekli gözlemlenmesiyle, şimdi ve sonrasında sizin yolunuzda karşılaşılmasıyla tanınabilir. Yukarıdakilerin tümü, seçtiğiniz yolun doğruluğunun onaylanmasıdır.

Bu tür belirtileri fark etmeye başladığınızda, hayatınıza arzu ettiğiniz şeyleri çekebilme yeteneği kazanırsınız. Aynı zamanda, size her şeyin “doğru” ve çok hızlı bir şekilde gerçekleştiği görülecektir.

2.Manevi Sinyaller

Bu evrenden sinyal alma yöntemi bilinçli olmaktan daha bilinçaltıdır. Bunu pek düşünmüyorsunuz, bu yüzden size belli şeylere çekildiğinizi gösteriyor, ancak bunun neden olduğunu anlamıyorsunuz.

Ruhunuz, sizi ruhsal hedeflerinize uyan durumlara ve ilişkilere yönlendirir. Ve bu kişiliğinizle veya arzularınızla bağlantılı değil, ihtiyaçlarınızla da bağlantılıdır. Bu tür sinyaller bir ders öğrenme ihtiyacını gösterir.

Bu nedenle, kendiniz hakkında önemli bir şey öğrenmeniz gerekiyorsa, gerçeğin size gösterileceği bir ilişkide kendinize bir başkasını çekebilirsiniz. Ve bu ruhsal gelişim için çok önemlidir.

3.Zor Zamanlarda Gelen Sinyaller

Psikolojik, fiziksel, duygusal veya zihinsel acılarla başa çıkmanıza yardımcı olabilecek evrenden gelen bir sinyal alabilirsiniz. Böyle bir sinyalin rolünde genellikle yaşamınızda veya kendinizle ilgili olan tüm güzel şeylerin hatırasıdır. Ve bu oldukça güçlü bir güç kaynağıdır!

Bu “haberi” farklı şekillerde alabilirsiniz. Örneğin, şans eseri bir şarkı duyarsınız, sözleri ruhunuzla rezonansa girer ve bulunduğunuz duruma tamamen uyar. Ya da tam olarak şimdi duymanız gerekenleri söyleyen bir yabancıyla yapılan gündelik bir konuşmayla karşılaşırsınız.

4.Durdurma Sinyali

Seçilen yön ihtiyaçlarınızı veya kaderinizi karşılamıyorsa bu sinyalleri alırsınız. Siz gerçeklikten ve yüksek benliğinizden ayrıldınız. Muhtemelen duygusal ve fiziksel sağlığınıza zarar vererek kendinizi önemsemiyorsunuzdur.

Belki de doğru yola nasıl geri döneceğinizi bilmiyorsunuz. Bütün bunlar, cesaret edemediğiniz uzun ama talihsiz bir ilişkinin sonucu olabilir. Ya olumsuz bir durumda olduğunuzu anlamıyorsunuz ya da bunu anlıyorsunuz, ancak değiştirme cesaretiniz yok.

Sonuç:

Yaşamın tatmin edici görünmediği anlarda, algınızı değiştirmeniz yeterlidir. Bazen, öne geçmek için, önce yerleşik bir yaşam tarzını kırmanız, mutlak kaosa dalmanız ve ardından gerçek yolunuzu görmeniz gerekir.

Bizim tarafımızdan alınan tüm sinyaller oldukça güçlü olabilir, onları tanımak için yeterince açık olmanız gerekir.

Ancak, Evrenin size bir işaret göndermesini beklerken oturmamanız gerekir. Her şey çok basit değil. Gerçek şu ki, Evren niyetlerinizden yaydığınız enerjiye yanıt veriyor. Önemli olan sizin varlığınızdır.

Your Page Title

Ruh ve Evren sizinle ancak iletişim halinde iseniz iletişim kurabilir. Yakında, tüm sorularınızın cevaplarını zaten bildiğinizi fark edeceksiniz!