Bir Dileğinizin Gerçekleşmesi İçin Bu 3 Mantrayı Mutlaka Uygulayın

mantra
mantra

3 Adımda Bir Dileğinizin Gerçekleşmesi: Mantra Önerileri

Bir isteği gerçekleştirmek, kolay bir iş olmayabilir; hatta çoğu zaman gerçekten zordur

Çok sayıda insan, yolculukları sırasında karşılaştıkları çok sayıda engele bakarak kısa bir süre sonra pes eder ve teslim olur

Ancak, pes etmeden önce, Evren’e güvenip Onunla diyalog kurup açıkça hayallerimizi bildirmemiz gerekir. Bunu yapmanın en iyi yolu, mantra kullanımıdır.

Mantralar, belirli koşullara uygun bir şekilde kullanıldıklarında çok güçlü olabilir. Bu nedenle ilk olarak burada sayacağım adımları uygulamalısın.

Mantrayı yüksek sesle ve yavaşça tekrarla.

Tekrarlama sırasında, isteğini net olarak görselleştir ve ayrıntılarına odaklan.

Sabırlı ol ve en az üç hafta boyunca her gün inançla ve iyimserlikle tekrarla.

Her mantra en az 5 kez okunmalıdır.

ASLA olumsuzluk ifade eden kelimeler kullanma çünkü bu tür kelimeler olumsuzlama yapar ve olumsuz bir titreşim yayar.

Mantra’ları tekrarlarken her zaman şimdiki zamanı kullan, çünkü bilinçaltımız bu zamanı daha iyi algılar.

Uzun ve karışık değil, kısa ve basit mantra’ları okumaya özen göster.

1- HAYATIMI HER ZAMAN TUTKULARIMI TAKİP EDEREK ÇİZMELİYİM

Yaşam tarzımız, zevklerimize yer vermez. Görevlerimize uygun olarak çalışırken, tutkularımızı, iyi hissettiğimiz şeyleri ve içimizi çarpan şeyleri unutuyoruz. Ancak hayat sadece fedakarlık ve üzüntü değildir; aynı zamanda keyif ve sevinç de içermelidir.

Hayat, çok daha fazlasıdır. Neşe, gülümsemeler… yani mutluluk.

Toplum tarafından önümüze konulan kurallar önemlidir ve saygı gösterilmelidir. Ancak, yapımız tarafından takip etmemiz gereken kuralların önemi, onlardan daha da fazladır.

2- YANLIŞ İNSANLARDAN UZAKLAŞMAK ZOR, AMA RUHUMA VE KALBİME İYİ GELİYOR

Bir kere bağlanınca, insanlardan uzaklaşmak zor olur. Geçmişte yaşadığımız anıların hasreti yine de bırakıp devam etmemize izin vermez, hatta tamamen uyumsuz olduğumuzun farkına varsak bile. Ancak, yanlış insanlarla el ele yürümeye devam edersen, sadece kendine zarar verirsin.

Ruhun ve kalbin asla potansiyellerinin en yüksek düzeyini ifade edebilecek şekilde özgür olmayacak, çünkü içinde birşey bilinçaltında engele neden olacak

Bu noktaya asla gelmemeye çalış, aksi takdirde tutkulu enerjin düşer ve bu durumda, dileklerinin gerçekleşme olasılığı da azalır.

3- HER ŞEYİ KONTROL EDEBİLECEĞİM DÜŞÜNCESİNDEN VAZGEÇMELİYİM

Birçok insan için, sürekli memnuniyetsiz olmanın temel nedenlerinden biri, belirli koşullar karşısında güçsüz olmaktır. Her şeyi kontrol etmek ve her şeyin güvende olmasını istiyoruz, ancak hayatta hiçbir şeyin kesin olmadığını anlayamıyoruz.

Her şey geçicidir ve bir andan diğerine değişebilir. Kontrolümüzün dışında çok sayıda değişken var, bu yüzden her şeyi takip edebileceğimizi iddia etmek tamamen anlamsızdır.

Yalnızca imkanın olan şeyleri kontrol etmeye özen göster. Hayat belirsizlikleri ve sürprizleriyle de sevilebilir.

Bu bilince sahip olmak, hayatına yön vermek anlamına gelir.

Bu bilgiye sahip olmak, çok sayıda kişi için gerçek bir sırdır. Bir birey olarak, odaklanma ve ayırt etme yeteneklerini geliştirecektir. Bu iki önemli özellik, bir hedefe ulaşmak için gerekmektedir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bir isteği gerçekleştirmek imkânsız değildir: Ancak alçakgönüllülük ve kararlılık dozları doğru olursa, herkes istediği hedefe ulaşabilir.