İkiz Alev Birliği Nedir?

Birlik, evrendeki tüm bilincin birliğini tanımlar. Varlığın doğal hali, daha büyük bir bütüne ait her şeyin niteliğidir.

Birlik, aramızda daha kapsamlı ve kozmik bir ölçekte farklı bir sınırın bulunmadığını açıklar.

Bu birliktelik hiçbir yerde bizim için ikiz alev ilişkisinden daha belirgin değildir.

Birlik kavramını bir kavram olarak kabul etmemize rağmen, deneyimleyene kadar hiçbir şeye asla inanmayız.

Bu nedenle, ikiz alevlerini henüz karşılamayan çoğu insan, birlikten soyut bir kavram olarak bahseder.

Ancak ikiz alev ilişkisini tecrübe ettikten sonra, bu birlik kavramı soyut bir kavramdan varoluşun somut bir karakteristiğine uzanır.

Bölünmüş Ruhlar

İkiz alevler özünde aynı ruhun iki ifadesidir. Yin ve Yang, ruhları fiziksel ve ruhsal düzlemlere yansıtır. Bir zamanlar ikiz alevimizden hiçbir şekilde ayırt edilemezdik.

Gümüş Kordon

İkiz alevimizden, kollarımızdan veya bacaklarımızdan ayrı olduğumuzdan ayrı değiliz. İkiz alevimiz tam anlamıyla bize bağlıdır.

Aslında ikiz alevimiz bize uzuvlarımızdan daha fazla bağlı. Sonuçta, uzuvlar çıkarılabilir – bizi ikiz alevimize bağlayan, her iki ikizin kalp çakrasına uzanan ve onu bağlayan gümüş bir kordon olmasıdır. Bu kordon asla kopmaz. Biz biriz ve evrenin ayrılmaz parçalarıyız.

Yükseliş

İkiz alevimizden kopmamamızın nedeni, şu anda olmadığımız her şekilde yeniden bir olma hedefimizdir.

İkiz alevimizle birleşme, ikimize ayrılan ruhu alma, yükselme ve yeniden biçimlendirme hedefindeyiz.

Bu, evrensel bilinç döngüsünün son aşaması olan evrensel yükseliş sürecinin bir parçasıdır.

Ve bu yükseliş süreci devam ettikçe, frekanslarımızı arttırıyoruz ve ikiz ruhumuzla birleştiğimiz gibi diğer ruhlarla birleşiyoruz.

Bu süreç Kaynak olarak adlandırdığımız tek bir ruh, bir bilinç olana kadar devam eder.

Ve bu noktada, mutlak bir birliğe sahibiz.

Ve bunların hepsi, ikiz alev ilişkimizi, onlarla karşılaştığımızda hissettiğimiz birliğin özellikleri ile iç içe geçiren içsel birlikteliğin birliğinden dolayı mümkündür.

İkiz alevimizle karşılaştığımızda, bu kişinin biz olduğunu biliyoruz. Yoğunluğun, ait olma hissinin ve koşulsuz sevginin geldiği yer burasıdır.

Your Page Title

Çünkü hepimizin bir olduğunu fark ettiğimizde,bu birlik tüm bilincin özündedir. ikiz alevimizi sevmek, kendimizi sevmek kadar kolaydır ve bunun tersi de geçerlidir.