Evrenin Sizinle İletişim Kurmasının 6 Yolu – Dinliyor musunuz?

Genellikle tesadüfleri sadece tesadüf olarak görürüz. Fakat ya bu tesadüfler, işlerin ürkütücü bir şekilde yerine oturduğu anlar ya da bir işarete ihtiyaç duyduğumuzda tatlı ironi anları getirirse, ya o anlar bundan daha fazlaysa? Ya evrenden gelen işaretlerse?

Birçoğumuz için, çevremizdeki her şeye bağlı olduğumuz fikri çılgınca gelebilir, ama gerçek şu ki bilim bunu kanıtlıyor.

İnanması zor olsa da, her birimizin içinde içimizdeki dünyayla farkında olmadan bile iletişim kurma yeteneği var.

Şimdi evrenin bizimle iletişim kurma şekillerine bir göz atalım:

1. Rüyalarımız

Zaman geçtikçe, insanlar kehanet rüyaların gerçek gücünü reddetti. Ve rüyalarımız kehanet olmasa bile, içlerinde bulunan işaretler ve semboller bize daha fazla perspektif verebilir. Bir rüya günlüğü tutmaya çalışın ve sonuçları rüya sembolizmiyle karşılaştırın.

2. Eşzamanlılık

Evet, sayılar insan yapımı bir kavramdır, ancak onların kalıplarına dikkat ederseniz matematiğin olmadığı anlaşılır. Ve evrenimiz bu tekrar eden dizileri bize önemli mesajlar anlatmak için kullanıyor. Hiç 11: 11’de bir dilek tuttunuz mu? O zaman doğru yoldasınız.

3. Hayvanlar

Ayın döngüleri boyunca, hayvanların, özellikle dolunay boyunca garip davranışları betimlendiği bildirilmiştir. Bunun nedeni gezegensel varlıklardan ve etrafımızdaki dünyadan nasıl etkilendiğimizi ve bağlantımızı kanıtlıyor.

4. Şarkı Sözleri

Yakın zamanda insanlar en sevdiği şarkıyı duyduğunu akıllarında olan yakıcı bir sorunun cevabını veren sözleri duyduğunu bildirmiştir. Tesadüf olarak düşünmek kolay olsa da, bunlar evrenden gelen işaretlerdir.

5. Hava

Çoğu zaman bir yere gitmeyi veya özel bir şey yapmayı planlıyoruz. Ne yazık ki, hava aniden kötüleşiyor ve bu uzak durmak için bir işaret. Diğer yandan, en çok özlediğimiz hava, ihtiyacımız olan bilgiyi tutabilir. Bir yağmur fırtınası belki de bir temizlik zamanının geldiğini işaret ediyordur.

Your Page Title

6. Birini Düşünmek ve Sonra Görmek

Uzun zamandır görmediğiniz birini hiç düşündünüz mü ve sonra sizi aradılar mı? Bunun bir başka örneği de, bir süredir görmediğiniz bir kişinin aniden yoluna çıkmasıdır.