ÖLEN YAKININIZIN SİZİNLE İLETİŞİM KURMAYA ÇALIŞTIĞINI GÖSTEREN 5 İŞARET

Ölen yakınınızın sizinle iletişim kurmaya çalıştığını gösteren bu 5 işarete dikkat edin…

1. Duygularınız keskinleşmiştir.

Ruhlar iletişim kurduğunda duyguları teşvik etmeyi sever. Acı çeken ve sevilen bir kişiye ait olan kokuyu hissedebilirsiniz. Bu kişinin sesinin uzaktaki notlarını bile duyabilirsiniz. Ruh size yakınsa oda sıcaklığı aniden düşebilir. Ölen kişinin sık sık sizin için hazırladığı yemeğin tadını bile hissedebilirsiniz. Bütün bunlar, ruhun sizinle bağlantı kurmak için kullanacağı işaretlerdir.

2. Elektrikli aletler çalışmayı durdurur veya bir kerede çalışmaya başlar.

Ruhların en çok insanlarla bağlantı kurmaya çalıştığı elektrikli aletlerden geçer. Bir radyonuz varsa, onunla temasa geçmeyi deneyebilirler. Unutmayın, ruhlardan size zarar gelmez. Bütün bunlar sizi korkutabilir, ancak gerçekten sadece sizinle iletişim kurmak istiyorlar.

3. Sadece yakınlarda olduklarını biliyorsunuz.

Bazen bu garip hissi, yalnız olmadığımızı görünce yaşarız. Tarif etmesi zor, ama aniden yanında birisinin olduğunu anlarsınız. Bu sevilen birinin size yaklaştığının bir işareti olabilir, bu yüzden onun varlığını hissediyorsunuz.

4. Onları hayal ediyorsun

Ölü insanları rüyanızda görmek, sizinle iletişim kurma isteklerini sembolize edebilir. Bu rüyalar tekrarlanırsa, onları görmezden gelmeyin, sevdiklerinizin size gerçekten bir şey getirmek istemesi olasıdır.

5. Ani bir rahatlık hissi yaşarsınız.

Beklenmeyen bir hafiflik, rahatlık, güvenlik ve istikrar hissi, ruhların sizi izlediğine ve size bakacağına dair işaretler. Ölen sevdiklerimiz, cennette bile, bize bakmaya devam eder, bize yardım etmek ve korumak isterler.

Your Page Title

Benzer bir şey yaşadıysanız, ölen sevdiklerinizin hala yanınızda olduğundan emin olabilirsiniz.