Evinize Şans Ve Parayı Çekmek İçin Yapmanız Gerekenler

Birçok insan, tanıdık olan bazı şeylerin para ve şans getirdiğini bile bilmiyor.

Pozitif enerjiyi artırmak için onları evinize yerleştirdiğinizden emin olun.

Evimizdeki her şey belirli bir enerjiye sahiptir ve bazen refahımız bu öğelere bağlıdır. Bazılarının bizim üzerimizde olumsuz bir etkisi var ve bu yüzden bazen hedeflerimizi gerçekleştirip refah ve başarı kazanamıyoruz. Aksine, birçok şey evin pozitif enerjisini arttırır. Onların yardımı ile hayatınızı iyileştirebilir ve kaderinizi değiştirebilirsiniz.

Evimizdeki tüm eşyalar şans çekebilir veya engelleyebilir. En kısa zamanda şansı engelleyebilecek şeylerden kurtulun ve mutluluğu bulmanıza yardımcı olacak ev eşyalarınızı yerleştirdiğinizden emin olun. Pek çoğu evinizde zaten var ve şimdi onlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Neler iyi şanslar ve parayı eve çeker?

Maddelerin çoğu güçlü bir enerjiye sahiptir ve onların yardımıyla para ve iyi şansı çekebileceksiniz.

Bal: Çocukluğunuzdan beri her birinize tanıdık geliyor. Bununla birlikte, bu ürün sadece tadı ve kullanışlı özellikleri için değil, aynı zamanda özel gücü için de dikkat çekicidir. Görünüşüne baksa bile, balın zenginlik sembolü olduğu söylenebilir. Balın enerji özelliklerini geliştirmek için, onu evinize uygun şekilde yerleştirmeniz gerekir.

Doğal taze bal satın alın. Evinize getirmeden önce, evinizin her köşesine dikkat ederek düzeni yeniden sağlayın. Temiz ve tercihen yeni bir fırça alın, ürüne batırın ve evin her köşesine damlatın. Ondan sonra, kalan balı yemek masasının ortasına koyun, böylece ailenizin her üyesi deneyebilir. Bal bittikten sonra ondan kurtulun. Bir süre sonra, bu uygulamayı tekrarlayın.

Evinizde balı saklamak yoksulluğu evinize çeker ve şansınızı kaçırırsınız.

Kristal: Kaya kristali, evinize iyi şans ve refah çekebilecek güçlü bir enerjiye sahiptir. Asıl gücü, servetin çekiciliğinde değil, korunmasında yatıyor. Bununla beraber, anlamsız israftan kaçınmanın yanı sıra paranızı hırsızlardan ve sahtekarlardan koruyabilirsiniz.

Kaya kristali için büyük bir güç vermek için, pencere pervazına yerleştirin. Güneş Işığı kristalin özelliklerini geliştirir ve böylece yalnızca evinize zenginlik kazandırmaz, aynı zamanda tılsımınız olur.

Bir bardak su: Suyun enerjisel özellikleri uzun zamandır bilinmektedir. Alınan herhangi bir bilgiyi algılayabildiği ve hatta iletebildiğine inanılmaktadır, bu yüzden birçok ritüel su yardımıyla gerçekleştirilmektedir. Bunlar iyi şans ve para çekmek uygulamalarını içerir.

Sıradan suyun gücünü açığa çıkarmak için geniş boyunlu yeni bir bardağa ihtiyacınız var. Evinizin batı kısmına yerleştirin bu zenginlik bölgesidir. Durgun su özelliklerini kaybeder, bu nedenle her gün değiştirilmelidir.

Kırmızı iplik: Kırmızı renk, refah sembolüdür, bu nedenle kırmızı iplikler genellikle nakit ritüelleri yapmak için kullanılır veya cüzdanlarda saklanır. Evinize zenginliği çekmek için normal bir kırmızı iplik ile mali durumunuzu kurtarabilirsiniz.

Kırmızı bir top iplik alın. Eve geldiğinizde, gevşetin ve sonra küçük bir tahta çubuğa sarın. Yatağınızın altına veya evin batı kısmına tutmak en iyisidir ve kısa sürede hayatınız iyileşir.

Çivi: Her kişi bir kez bir çiviyi duvarda kullanmak zorunda kaldı, ama çok az insan çivinin ev şans ve para çekmesinin mümkün olduğunu bilir. Buna ek olarak, bu şey, evinizi hırsızlardan ve kıskançlıklardan koruyabilen maskot rolünü yerine getirir.

Your Page Title

Paslanmamış orta boy bir çivi alın. Ön veya mutfak kapısının yakınına takın. Bir şey asmak için değil, ama diğer insanların gözlerinden gizlemek istiyorsanız, ona bir saat asabilirsiniz. Hiçbir şekilde ona resim asmayın. Onları tasvir eden şeyler ve nesneler enerjiyi kesebilir.