Avucuna Bak: Bir Üçgen, Bir Yıldız Ya Da Bir Eşkenar Dörtgen Var Mı? Bunlar Kaderiniz Hakkında Çok Şey Söyleyecektir

 

Uzun zaman boyunca insanlar kaderlerini elle tahmin etmeye ve avuç içi hatlarının ne anlama geldiğini bulmaya çalıştılar. Avucumuzda belli bir değeri olan farklı rakamlar gizli tutulur. Üçgenler, yıldızlar ve eşkenar dörtgenlerin yanı sıra, hilal, balık gibi başka formlar da vardır.

Avucunuza dikkatlice bakın. Ne görüyorsun

Üçgen: Avucunda bir üçgen var mı? O zaman bir mega yeteneğin var! Herhangi bir boyuttaki üçgen, özel bir yetenek olduğunu gösterir. Ve üçgen büyüdükçe, toplumda çok saygın bir insan olma şansınız artar.

Yıldız: Avucunuzun üzerinde küçük çizgilerden oluşan bir yıldız şekli varsa, güçlü ve özel yetenekleriniz var demektir. Yıldızın işaret parmağı altındaki yaşam çizgisinin en üstünde yer alması, sizi bilime, felsefeye veya dine adanmış büyük zihinsel yeteneklere sahip bir kişi yapar.

Eşkenar dörtgen: Avucunuzun içindeki kader çizgisi eşkenar dörtgenin çizgilerinden birini oluşturur, bu sınırsız maceracılık ruhunu ve bilinmeyeni öğrenme arzusunu gösterir. Bu insanlar inanılmaz cesaret ve hatta umursamazlık ile ayırt edilirler.

Balık: Bu şekil eşkenar dörtgene çok benzer. Bununla birlikte, özellik, balığın kuyruğuna benzeyen ana formun altındaki üçgende yatmaktadır. Bu sembolü bulan kişi dinine çok bağlıdır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Hilal: Eğer geçerken, bir orak veya hilal oluşturan 2 çizginiz varsa, kelimenin tam anlamıyla geleceği tahmin edebilirsiniz. Sezgileriniz o kadar güçlü ki, aileniz defalarca tavsiye için size danıştı.