Koruyucu Meleğinize Ulaşmanın 4 Yolu

Dünyanın her yerindeki birçok insan koruyucu meleklere inanır. Bazıları her bir insana bir meleğin atandığını düşünüyor.

Diğerleri iki Melek olduğuna inanıyor: biri gündüz, biri gece için. Bazıları da, insanların kalıcı Koruyucu Melekleri olmadığını iddia eder, ancak Tanrı onları doğru zamanda gönderebilir.

Meleklerin varlığının kanıtlanmamasına rağmen, birçoğu meditasyon ve dualarla onlarla bağlantı kurmaya çalışılmaktadır. İşte Koruyucu Meleğiniz ile temasa geçmek için yapmanız gerekenler.

1. Sezgiyi Dinleyin

Sezginizin veya “altıncı hissin” nasıl geliştiğine dikkat edin. Koruyucu Meleklerin bizimle iletişim kurmasının ana yolu budur. Önemli bir karar vermeniz gerekiyorsa, zihinsel olarak meleğinize ne yapacağınızı sorun. Doğru cevap kafanızda tek başına görünecektir. Bu koruyucu meleğin size verdiği bir ipucudur.

2. Düşüncelerinizi Kaydedin

Aniden kafanızın içinde görünen her şeyi, size Koruyucu Melek söyler. Fikirler ve ilham çoğu zaman bu şekilde gelir. Zamanla bunları unutabilirsiniz yakınınızda bir not defteri bulundurun bu, her şeyi tutmaya yardımcı olacaktır. Hedefleriniz ve arzularınız varsa, bunları kağıda yazın. Koruyucu melek onlara ulaşmada ve uygulanmasında size yardımcı olacaktır.

3. Meditasyon

Meditasyon zihni temizler ve önemli şeylere odaklanmaya yardımcı olur. Rahatlayın ve hiçbir şey düşünmemeye çalışın. Koruyucu Meleğin size yardımcı olması için ona teşekkür edin. Sonra sorunlarınızı paylaşın. Koruyucu melek size bir işaret verecektir. Örneğin, bir gürültü duyarsınız, hayal gücünüzde kısacık bir görüntü görürsünüz veya bir sıcaklık hissedersiniz.

4. İnanın

Koruyucu Meleklerin her zaman size yakın olduğunu unutmayın. Çok zor bir durumda olduğunuzda yanınızda olduğunu düşünün. Sadece zor zamanlarda güç ve güven kazanmakla kalmaz, aynı zamanda koruyucu Meleğinize onun yardımına ihtiyacınız olduğunu da bildirir.

Your Page Title

Melekler insanlara ve onlara doğrudan erişmeden yardım ederler. Ancak koruyucu Meleğinizin yakınında olduğundan emin değilseniz, size bir işaret vermesini isteyin. Daha yüksek güçlere hitap etmek, inancınıza bağlı olan kişisel manevi bir deneyimdir, bu nedenle bu yöntemler herkes için çalışmayabilir.