İkiz Alev Anlamı: Bilmeniz Gerekenler

Birçok insan “ikiz alev” in anlamını yanlış anlıyor. Onlar ruh arkadaşlarından tamamen farklıdır. Ruh eşleri birbirimizi tamamlar ve kendimizi bütün hissettirir.

Ancak ikiz alevler birbirlerinin ayna görüntüleridir. Geçmişleri, korkuları ve duygusal travmaları rezonansa girer. İkiz alevler duygusal tutarsızlıklar ve yoğun tutku ile işaretlenmiş ilişkilere sahiptir.

Birlikte geçirdikleri zamanlar ​​saf mutluluktan saf acıya kadar sürüyor. İkiz alevlerin bir amacı vardır. Onlar ruhsal uyanışımız için bir teşvik ediyorlar. Bu dünyada gerçekte nereye sığdığımızı anlamamızı sağlıyorlar.

İkiz alev ilişkisinde olduğunuzda, sonsuza dek sürecek gibi görünüyor, ama tam terside olabilir.

İkiz alevinizin, hayatınızın geri kalanını birlikte geçireceğiniz kişi olduğuna dair kesin bir inanç geliştirirseniz, ilişki aniden sona erer.

Bağlılık kavramıyla başa çıkamazsınız ve bu yüzden birbirinize yaklaştıkça kaçarsınız.

İkiz aleviniz, inançlarınızı, fikirlerinizi, kavramlarınızı ve hayatı tamamen nasıl algıladığınızı değiştirme gücüne sahiptir. Onlar gelmeden önce materyalist bir zihniyete sahip olabilir.

Dünyevi cazibe merkezleri geçmişte sizi cezbederdi, ama şimdi ikiz aleviniz burada, gözlerinizi gerçek ilahi amacınıza açabilirsiniz.

Dönüşüm etkisinden dolayı ruhsal uyanış yaşarsınız. İkiz alev anlamı sadece manevi uyanış kapılarına girdikten sonra anlaşılabilir.

İkiz aleviniz içinizdeki boşluğu dolduruyor.

Ne zaman onların yanında olursanız olun, diğer yarınız gibi hissediyorsunuz. Sanki yürümeyi öğrendiğiniz an, onu bulmaya başlamıştınız bile.

Hayatınız boyunca özlediğiniz şey buydu. Sonunda kalbinizin içindeki boşluğu doldurdunuz.

Kararsız ve kontrol edilemez bir ilişki

İkiz alevinizle hızlı tempolu dizginsiz bir ilişki yaşarsınız. Başlayan yoğunluk, neredeyse süresiz olarak sonuna kadar devam eder.

Bazı ikiz alev ilişkilerinde, bu yoğunluk zamanla katlanarak artabilir.

İkiz aleviniz hakkında inanılmaz derecede tutkulu hissetmenize rağmen, duygusal olarak yüzde yüz güvende hissetmiyorsunuz. Bilinçaltınızda korku ve kafanızın içinde çok fazla şüpheniz var.

Bunun gerçek aşk olup olmadığından emin değilsiniz. Şüphecilik hayal kırıklığına neden olabilir. İkiz alevinize olan inancınızı azaltabilir ve sonunda ikinizin paylaştığı bağı kırabilir.

Aşkı aşan bir bağ

İkiz alev ilişkisi aşktan daha fazlasıdır. Pek çok form alan bir ilişkidir. Bazen bu ilişki bir öğretmen, bazen bir terapist ve bazen de bir zorba olur.

İlişkiniz normal insan ilişkilerinin yasalarına meydan okuyor. Bazen ikinizin de basitçe romantik bir ilişki içinde olduğunu hissetmeyebilirsiniz.

Your Page Title

Kader sizi daima ikiz alevinize yaklaştırır. Hayatınızda beklenmedik durumlarda ortaya çıkarlar ve ilk kıvılcımın güçleri azalmaz.