11:11 Bu Günde Zenginlik, Sevgi ve Mutluluk Çekmenin Kolay Yolları

Yansıtılmış tarihler, enerji geçmişinin çok güçlü ve yaratıcı olduğu özel günlerdir. 11 Kasım istisna değildir, bu yüzden hayatınızı iyileştirmek için vereceğimiz tavsiyelere mutlaka uyun.

Bu günde, dünya 2 numara ile yönetilecektir. Tarih iki tarafa yansıtılır, çünkü her iki tarafta iki birimimiz var. İki birim toplamda çok önemli özelliklere sahip bir İki verir. Örneğin, insanların kişisel sorunları çözmelerine, önemli konulara ve sorumluluklara odaklanmasına yardımcı olur. Bu günlerde, manevi arayış ve uygulamalarla meşgul olabilirsiniz.

11:11 Zenginlik ve Şans Nasıl Çekilir

Para, iş ve finansal başarı konusu çoğu insan için her zaman ilk sıradadır. Numerologlar, zamanınızın çoğunu başkalarına yardım etmek için harcamamanızı şiddetle tavsiye eder. Bu bir nezaket değişimi olmalı, saf fedakarlık değil.

Bu günlerde, çeşitli para ritüelleri yapmak çok uygundur. Üstelik ertesi gün dolunay bekleniyor, bu yüzden bu tür uygulamalar iki kat faydalı olacaktır. Örneğin, madeni paralarla basit bir ritüel yapabilirsiniz. Birkaç madeni parayı bir banknotun içine koyup, onları bir çiçeğin veya başka bir bitkinin toprağına koymanız gerekir. Bu ritüeli yaparken şu cümleyi söyleyin. “Paranın büyümesine ve başarının gelmesine izin veriyorum, başarısızlık ve korku topraklarda kaldı. Mutluluk ve inanç beni bulacak ve paranın bir şelale gibi hayatıma akmasına izin veriyorum. ” Aynı günün akşamında, banknot ve madeni paraları topraktan çıkarın ve olumlamayı tekrar söyleyin. Ardından parayı cüzdanınıza koyun ve harcayın.

İki – maddi bir sayıdır, Su ve Toprak unsurlarıyla ilişkilendirilir. Su ritüelleri oldukça basittir. Sabahları yüzünüzü üç kez soğuk suyla yıkayın ve üç kez şunu söyleyin: “Korkularımı ve şüphelerimi yıkıyorum. Şansı ve zenginliği hayatıma kabul ediyorum. ” Parayı hayatınıza çekmek için bu uygulama çok faydalı olacaktır.

11:11 Sevgiyi Çekmek

Bu, ruh eşinizin yanında geçirmek için en iyi gün değil, çünkü bugün erken karar vermenizi gerektiren birçok şey olacak. Öte yandan, bu dönemlerde sevilen birini arayanlar başarılı olacaktır.

Bu yeni tanıdıklar için romantik tarihler ve aşk maceraları için ideal bir zamandır. İkisi, bekar insanların birbirine olan ilgisini uyandırır, ortak bir dil bulmaya yardımcı olur. Yeni biriyle tanışabilirsiniz, ama aceleye getirmeyin. Hoş bir ilk izlenim bırakmak için harika bir zaman.

Bu gün için en iyi ritüel, bir aşk arzusunun yerine getirilmesidir. Bunu yapmak için, bir kağıda sevdiğiniz bir kişinin adını yazabilirsiniz. Eğer aktif bir arayış içindeyseniz, şu şekilde bir arzu oluşturabilirsiniz: “Çok fazla sevgi istiyorum”, “Bir eş istiyorum” vb.

Your Page Title

İki bekarların sayısıdır, ama yine de bir çifti simgelemektedir. 11.11 alışılmadık bir ayna tarihidir, insanların mutluluk bulma şanslarını arttırır.