Neden Eski Olan Şeyleri Hayatımızdan Çıkarmamız Gerekiyor?

Şimdi temizlik yapma zamanı. Bunu mutlaka deneyin!!! Eski kullanmadığınız eşyaları hayatınızdan çıkarın. Böylece kendinizin ve enerjinizin yenilendiğini göreceksiniz.

Eski Şeyleri Hayatınızdan Çıkarmanın Önemi;

1. Bol miktarda yasa var, yeninin gelmesi için eskisinden kurtulmanız gerekir. Aksi takdirde, evren yeni için gönderdiğiniz yeri bilmez.

2. Çinliler, “Eskiler gitmezse, yenileri gelmeyecek” der.

3. Feng Shui’ye göre, eski şeyler serbest akan enerjinin akmasına izin vermez ve bu nedenle yaşamdaki veya yeni şeylerde herhangi bir değişiklikten söz edilemez.

4. Eski bir şey giydiğimizde, ya da uzun zamandır kullanılmamış olan eşyaları ortaya çıakrdığımızda tam anlamıyla geçmişe geri dönüyoruz.

Bu, temel NLP’dir – tüm bunlar, “Çapa” olarak adlandırılan duygulardır. Bazı anılar eski şeylerle (parfümler, kıyafetler ve her şey) bağlantılıdır ve çapa ile temas ettiklerinde otomatik olarak çoğalırlar.

Fakat gerçek şu ki, sadece duygular ortaya çıkmaz – eski düşünceler içimizde görünür, bu da çok tehlikelidir, çünkü bildiğimiz gibi düşünceler yaşamı oluşturur. Öyleyse hayatı eski düşüncelerle şekillendiriyoruz ve istediklerimizi almıyoruz.

5. Yenisini satın alacak param yok, bir daha asla buna sahip olamayacağım gibi düşüncelerle eski şeyleri sürdürmek, yoksulluğun zihniyeti ile rezonansa girip,yoksulluk çekmenize neden olur.

Gereksiz şeylerden kurtulup, daha ??fazlasını alırım ya da evren daha iyi bir şey verir düşünceleriyle zenginliği kendinize çekebilirsiniz.

Your Page Title

Her birimizde, kullanmadığımız çok şey var. Bunları ihtiyacı olan kişilere verebilirsiniz. (ama bundan önce her şeyi yıkamanız ve iyi görünmesini sağlamanız gerekir, böylece enerjiniz eşyalar üzerinde kalmaz).