Bolluğun Kaynağına Erişebilmek İçin Bu Basit Yöntemi Mutlaka Uygulayın

• Mudra öncelikle kalıcı olmayan bir gelir kaynağına sahip kişiler için gereklidir. İşsiz kalanlar veya kalıcı bir işte çalışmak isteyenler, gelirini arttırmak isteyenler bu mudrayı uygulayabilirler.

• Bu mudra, paranın onları sevip, sevmediğine inananlara yardımcı olacaktır. Başarılarınızdan korktuğunuzda, sıkıntılar mutlaka takip edecektir. Sanki başarıdan sonra aniden para kanallarınız kapanıyor gibi, refah enerjisindeki akış durur ve kendinizi boşlukta bulursunuz.

Bütün bunlar enerjide bozulma olduğu anlamına gelir. Enerji akışı dengesiz ve periyodik olarak, bir baraj tarafından engellenmiş gibi boğuluyordur. Bu tıkanıklığı gidermek, para enerjisinin eşit ve bol miktarda akışını sağlamak için şartlar oluşturmak gerekir ve böylece mali durumunuz daha iyi hale gelir.

Mudra Nasıl Çalışır?

Mudra, hayatınızda size sürekli olarak para ve maddi mal akışı sağlamak için çekim merkezi yaratıyor. Bu, dünyadaki bütün nimetlerin üzerinize bol miktarda yağmur gibi düşeceği, sizi servet ve etrafınızdaki tüm alanla doldurma tehdidinde bulunacağı anlamına gelmez. Avantajlarınız daha da artacaktır. Bütün bunlar sizin için aşırı ve rahatsızlık yaratmadığı ve aynı zamanda onurlu bir şekilde, refah içinde yaşamanıza izin verdiği ölçüde olacaktır.

Maddi malların enerji akışı bile sabit olacak, kesintiye uğramayacak ve boğulmayacaktır, her zaman ve her yerde kesinlikle güvenilir olacaktır.

Dış dünyada, bu durum sizin için yeni gelir kaynaklarının açılmaya başlayacağı ve eski kaynakların hem tesviye edeceği, hem de dengede kalacağı ya da gereksiz olarak bırakılacağı şeklinde ifade edilecektir.

Kârlı bir iş bulabilir veya bir işletme açabilir ya da iyi ücretli bir konuma geçebilirsiniz.

Ek olarak, doğru zamanda beklenmedik para kaynakları açılacak, böylece daima emin olacaksınız: paraya ihtiyacınız olursa, bazen beklemeyeceğiniz bir yerden gelecekdir.

Bu mudra, barış ve finansal bağımsızlığı bulmaya yardımcı olacaktır. Gelecekte kesinlikle kendinize güveneceksiniz, yağmurlu bir gün için tasarruf etmek zorunda değilsiniz. Para ihtiyaç duyulan bolluk kaynağından gelecektir.

Daha güvenli, daha güçlü ve daha sakin olacaksınız ve her gün bolluğun akışını çekme kabiliyetiniz artacak.

Nasıl Yapılır

Mudra günde iki kez, uyandıktan hemen sonra sabah ve akşam yatmadan hemen önce, haftada 2-3 dakika boyunca yapılmalıdır. Ardından bir hafta ara verin ve daha sonra bir hafta içinde aynı şekilde tekrarlayın.

1. Avuçlarınız yukarı, parmaklarınız öne dönük olacak şekilde ellerinizi önünüze yerleştirin.

2. Avuç içi kısımlarınızı birbirine geçirin, su çekmek ister gibi bağlayın. Küçük parmakların yan yüzeyleri ve küçük parmakların kenarındaki avuç içlerinin kenarları birbirine sıkıca oturmaktadır.

3. Her eldeki başparmak, işaret ve orta parmakların pedlerini, bir çimdikmiş gibi bağlayın.

4. Gözlerini kapatın. Derin ve özgürce nefes alın.

5. Burun üzerinde odaklanın. Kaşlar arasındaki noktada parlak bir altın parıltısı kaynağı olduğunu hayal edin.

6. Kalıcı ve tükenmez bir bolluk kaynağına bağlanmak için bir niyet oluşturun.

Your Page Title

7. Birkaç dakika boyunca bu konumda kalın.