Negatif Enerjili İnsanlarla Çevrili Olduğunuzu Gösteren İşaretler

Biz her zaman duygusal enerjiyle çevreleniriz. İnsanlarla etkileşimde bulunma ve iletişim kurma şeklinin yaşamlarımız üzerinde önemli bir etkisi var. Ancak bu etkinin olumlu ya da olumsuz olması, etrafımızdaki duygusal enerjiye bağlıdır.

Her bir kişiyle olan etkileşiminizde bir şeyler getirir ve yaşamınıza giren insanlar ne kadar pozitif olursa, o kadar pozitif, enerjik ve mutlu olursunuz. İlişkilerinizin çoğu negatif enerji ile ilişkilendirildiğinde ise, bu kesinlikle size endişe, depresyon ve mutsuzluk hissi verir. Bu yazıda negatif enerjili insanlarla çevrili olduğunuzu gösteren işaretlerden bahsedeceğiz.

1. Karamsarlığı Somutlaştırırlar

Negatif insanlar her yaşam durumunda, en cesaret verici olanı bile iyi görmezler. Güneşli ve sıcak bir gün karamsar bir kişinin gözünde yağmurlu olacak ve tersine ikna etmek neredeyse imkansızdır.

2. Sürekli Kurban Rolündedirler

Bu insanlar her zaman acı çeker ve daha iyisini yapmak için bir şeyleri değiştirebileceklerine inanmayı reddederler.

Onlar, her durumun başlangıcı ve hatta kışkırtıcısı olsalar bile, her zaman her şeyde mağdur olurlar. Bu insanlar tamamen sorumlu olmayı reddederler.

3. Sizin İçin Asla Zaman Bulamazlar.

Toksik kişilikleri yürüyen bir bahanedir ve hiçbir şey yapamamalarının iyi bir nedenidir. Bununla birlikte, sürekli olarak enerjinizi onlara harcıyorsunuz ve başarısızlığınız durumunda rahatsız oluyorsunuz. Olumlu bir ilişkinin her zaman iki yönlü bir trafik olduğunu ve yalnızca tek amacı olan bir oyun olmadığını unutmayın.

4. Sizi Daima Kullanırlar.

Zehirli insanlar her zaman sizden bir şey isterler. Sizi hayatlarının her alanında ve hatta en küçük detaylarında bile kullanabilirler. İhtiyaç duydukları ödülü alabilmeniz için sizi gururlandırır ve desteklerler ama asla karşılıksız bir şey yapmazlar.

5. Sürekli Şikayet Eder ve Sızlanırlar.

Toksik insanların ağzından neşeli ve iyimser sözler duyma ihtimaliniz yoktur. Her zaman şikayet edecek bir şeyler bulurlar. Hava sıcak ve güneşliyse, aşırı terleme veya güneş yanığından şikayet ederler. Onlar için her zaman ve her şey kötüdür. Bu arada, ilişkinizden ve sizden de memnun değillerdir.

6. Onlara Yakın Olmak Fiziksel Ve Duygusal Olarak Yorucudur.

Arkadaşlık olumlu bir deneyimdir ve ilişkiden olumlu duygular beklemeliyiz. Herhangi bir etkileşim neşe ve ilham getirmelidir. Bununla birlikte, zehirli insanlar duygusal olarak sizi bir ahlaksızlıktan kurtarır, iç dengeden ve ahenkten mahrum eder ve kelimenin tam anlamıyla enerjinizi tüketmeye başlar.

7. Sizi Değiştirmek İstiyorlar

Bu insanlar, çevrelerindeki dünyada da iyi bir şey görmüyorlar. Saç stilinizi, kıyafet tarzınızı, hobinizi ve genel olarak bütün kişiliğinizi beğenmeyeceklerdir. Tabii ki, bu planda sizi değiştirmeye ve sizi her şekilde etkilemeye çalışacaklardır.

8. Dedikodu Yayıyorlar

İftira ve bilgi paylaşımını karıştırmayın. Sosyal çevrenizdeki bir kişiden üçüncü bir tarafa karşı negatif bir şey duyduğunuzda, kendinize dikkat edin.

9. Onların Yanındayken Kendinizi Kötümser Ve Depresif Hissediyorsunuz

Bazen, negatif insanlarla çevrili olmanın belirtileri içeriden ortaya çıkar. Olumlu, iyimser biri kötümser ve endişeli birine dönüşürse, negatifin bulaşmasını yayan, toksik bir kişi olma riskini taşırsınız.

10. Hayatınızdaki Olumlu İlişkiler Yok Edilir

Negatifleri çevreleyen toksik kişilerin etkilerini sürekli olarak emerken, tüm olumlu ve yardımsever bağlantılarınızın kopacağı gerçeğine hazırlıklı olun.

Diğer insanların sizden kaçındığını fark etmeye başlayacaksınız, çünkü siz kendiniz zaten bir olumsuzluk ve depresyon kaynağına dönüşüyorsunuz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

11. Kıskançlığı Yayarlar.

Kıskançlık kesinlikle insani bir duygudur ve bazen deneyimleriz. Ancak, kıskançlık ve toksik kişilerin kıskançlığı, yaşamınız ne kadar iyi olursa olsun, sizin mutluluk ve neşe hissetmenizi zorlayacaktır.