Ev Refahı İçin 10 Altın Kural

Evinize başarı ve iyi şans çekmek için bu faydalı ipuçlarını mutlaka kullanın.

Memnuniyet ve refah içinde yaşamanızı sağlayan kurallar çok basittir. Şans ve başarı çeken bir yaşam tarzı kesinlikle mantıklıdır. Konfor ve düzenle kendinizi kuşatmak için basit bir ideolojiyi takip etmeniz yeterlidir.

1.Evinizin girişini temiz tutun: Koridordaki mobilyalar bile, sadece gerekli olanı ayarlayabilmeleri için arzu edilir. Herhangi bir çanta, kutu ve parçaların tutulması kesinlikle istenmez. Bu, doğal güvenlik ve refah akışını bozar.

2. Koridorda çok gerekli olan ayna, girişte, yanda kalacak şekilde yerleştirilmelidir. Yani, şans odanın dışına çıkmamalıdır.

3. Aynada bir sıkıntı varsa – bir çatlak, bir çizik veya başka herhangi bir kusur, kilerde olsa ve hiç kimse kullanmasa bile, kesinlikle negatif enerjiyi çekecektir.

4. Yırtılmış, dikiş yerinden çıkmış şeyleri giymeye gerek yoktur. Tamir edilmeleri veya atılmaları gerekir.

5. Evde toz birikmesine izin vermeyin. Erişilemeyen yerleri, dolapların arkasını, kanepelerin altını, en az iki ayda bir tozdan arındırın.

6. Evdeki özensiz perdeler pozitif enerji tutamazlar. Tüm pencere perdeleri sağlam ve temiz olmalıdır. Yanlışlıkla perdeyi yırttıysanız, hemen dikilmesi gerekir.

7.Evde kırık ya çatlak yemek takımlarını bulundurmayın. Kırık mutfak eşyaları pişman olmadan elden çıkarılmalıdır. Evdeki bulaşıklarda ne kadar fazla çatlak varsa, finansal başarı o kadar çok azalacaktır.

8. Kullanılmayan kilitleri ve anahtarları evde saklamayın. Evde fazladan açılacak hiçbir şeyi olmayan anahtarları evden çıkarın.

9. Kullanmadığınız su kaynaklarını kapatmak iyi bir alışkanlıktır. Damlayan bir musluk, hatalı bir tank, evden gelen refah kaynaklarıdır. Tuvalet kapağı her zaman kapalı olmalıdır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

10. Suyun aktığı yerlerde, para saklamak mümkün değildir. Tasarruflarınızı mutfakta veya banyoda saklamak kötü bir fikirdir.