Cüzdandaki Defne Yaprağı Para Çekmek İçin Güçlü Bir Tılsımdır

Cüzdandaki defne yaprağı: para çekmek için güçlü bir tılsımdır! Sürekli olarak maddi zorluklar yaşıyorsanız, sıradan bir defne yaprağı onlardan kurtulmanıza yardımcı olur. Bu basit para tılsımı ile maddi problemlerinin üstesinden gelebilir ve zenginleşebilirsiniz.

Antik çağda, insanlar parasal zorluklarla başa çıkmak için farklı yöntemler kullandılar. Ve bu yöntemlerin çoğu şimdi bile etkilidir.

Örneğin, defne yaprağı her zaman finansal sorunlara karşı koruyan en güçlü para tılsımı olarak kabul edilmiştir. Defne yaprağını zenginlik ve iyi şans elde etmek kullanabilirsiniz.

Defne yaprağını tılsım haline getirme;

Defne yaprağının güçlü bir para tılsımı haline gelmesi için, uygun bir şekilde şarj edilmesi gerekir. Bunu yapmak için, ihtiyacınız olacak malzemeler:

– Defne Yaprağı
– Uçucu Yağlar (Paçuli, Portakal, Fesleğen)
– Yeşil Kumaş
– Kırmızı İplik

Ritüelin daha hızlı çalışması için, Dolunay gecesi yapılması gerekir. Evdeki en sakin yeri seçin, böylece hanehalkının enerjisi ritüelin gücünü etkileyemez. Aksi takdirde, sonuç getirmeyecektir.

Defne yaprağına bir damla paçuli, portakal ve fesleğen yağı damlatın. Bu uçucu yağlar, finansal serveti çekmeye yardımcı olacak güçlü parasal enerjiye sahiptir.

Defne yaprağını yeşil kumaşa sarın, kırmızı iplikle hafifçe bağlayın ve sabaha kadar camda bırakın. Sabah defne yaprağını kumaşın içinden alın ve kumaş ile kırmızı ipliği yakın.

Daha sonra defne yaprağını cüzdanınıza yerleştirin. Bu durumda defne yaprağı size her zaman para enerjisini çekecektir.

Tılsımın tüm potansiyelinde çalışmasını sağlamak için, cüzdanınıza birkaç damla paçuli, portakal ve fesleğen yağı damlatın. Böylece defne yaprağının cüzdanınızdaki etkisi daha fazla olacaktır.

Defne yaprağını madeni paralardan, nakit paralardan ve faturalardan ayrı olarak saklamanız önerilir, ancak böyle bir fırsatınız yoksa, tılsımı nakit paralarla birlikte tutabilirsiniz.

Eğer bir defne yaprağını paralar ve faturalarla birlikte tutarsanız, diğer insanların tılsımınızı fark etmemesi için parayı dikkatlice almaya çalışın. Aksi takdirde gücünü kaybedebilir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Tılsımınızın görünümü bozulduysa, mümkün olan en kısa sürede değiştirin. Bu, defne yaprağının çok fazla negatif enerji emdiği ve gücünü kaybettiği anlamına gelir.