2021 Yılının Güçlü Günleri

 

2021’de beklenen pek çok güzel gün var. Takviminizi sık sık kontrol edin ve fırsatları kaçırmayın.

Bir şeyleri planlamadan önce, sadece güç günlerini değil, aynı zamanda tehlikeli günleri de hatırlamak çok önemlidir. Bunlar esas olarak güneş ve ay tutulmalarını içerir. Bu günlerde çok önemli şeyler planlamamaya özen gösterin.

2021 Yılının Ayna Tarihleri

01.01: 1 Ocak yılın başlangıcındaki en olumlu günlerden biridir. Bu gün, çoğumuz hoş keşifler ve canlı duygular bekleyeceğiz.

02.02: 2 Şubat, kendinize adanmanız gereken güçlü bir gündür. Bu gün, karmaşık ev işlerini güvenle yapabilirsiniz.

03.03: Baharın ilk ayna tarihi üç sayısının himayesinde yapılacak. Bu günde şans size her şeyde gülümseyecek.

04.04: 4 numara, mutlak uyumun canlı bir örneğidir. Bu günde her zamankinden daha fazla dinlenmenizi tavsiye ederim.

05.05: 5 Mayıs 2021 fiziksel gelişim ve yürüyüş için uygun bir gün olacak. Numeroloji konusunda uzmanlar dışarı çıkmanızı tavsiye ediyor.

06.06: Yazın ilk ayna tarihi her zamanki gibi 6 Haziran olacak. Bu günde, yaratıcı alanla uğraşan insanları büyük şans bekliyor.

07.07: manevi gelişim için harika bir gün. Bu gün yeni hobiler arayabilirsiniz. Bu güç gününde, insanlara güven geliyor. Ayrıca ani içgörüler yaşamanızda olasıdır.

08/08: Sekiz sayısı alışveriş için mükemmel bir gündür. 8 Ağustos’ta pahalı satın almalar yapabilir, yeni bir iş arayabilirsiniz.

09.09: Bu yansıtılmış tarih Dokuz sayısı tarafından yönetilecektir. Önemli konuları tamamlamak faydalı olacaktır.

10.10: Yeni başlangıçlar için harika bir gün. 10 Ekimde, en zor vakalarla başa çıkabilirsiniz. Ayrıca sorumluluk sahibi ve çalışkan insanları büyük bir şans beklemektedir.

11.11: 11 Kasım, kendinizle yalnız kalmanız gereken zamandır. Dünya sakin ve ölçülü bir enerji tarafından yönetiliyor. Bu sayı meditasyon ve manevi araştırmalar için umut verici bir sayıdır.

12.12: 2021’in son ayna tarihi manevi aydınlanma ile ilişkilidir. Bu gün yeni bir şeyler öğrenmeye zaman ayırabilirsiniz.

Geriye doğru giden gezegenlerden kurtulma günleri

14 Ocak’ta, Uranüs gerilemeden kurtulacak. Bu gün endişeler ortadan kalkacak ve iyimserlik zamanı başlayacak.

Merkür, 21 Şubat, 23 Haziran ve 18 Ekim’de gerilemeden kurtulacak. Bu güçlü günlerde, aktif olarak para harcayabilir, işinizde yeni şeyler başlatabilirsiniz.

Pluto 6 Ekim’de gerilemeden kurtulacak. Pek çok hoş tanıdık ve aşkta iyi şanslar beklenebilir.

11 Ekim’de Satürn doğrudan hareketine başlayacak. Yeni tanıdıkların ve aile sorunlarının çözüldüğü bir gün olacak.

Your Page Title

Güneş Sistemindeki en büyük gezegen olan Jüpiter, 18 Ekim’de geri hareketini tamamlayacak. Bu, 18 Ekim’in sezgi ve kendine güvenin çiçek açtığı bir gün olarak adlandırılabileceği anlamına gelir.