Auranı Temizlemenin 4 Kolay Yolu

Bazen sebepsiz yere biraz kötü hissedersin. Kahveni döktüğün, bir fincan kırdığın, birinin duygularını incittiğin veya yaratıcı bir engelle karşılaştığın olur.

Daha da önemlisi, tüm bunlar sabah uyanır uyanmaz gerçekleşir. Bunun ardından fatura ödemeyi unutursun, reddedilirsin, eski bir ilişkinin kopması veya yeniden ortaya çıkması olasıdır. Kısacası hiçbir şey yolunda gitmiyor! Bu sana tanıdık geliyor mu?

Bu zamanlar nadirdir, ancak olur ve seni bir süre harap bırakır. Bu anlar, enerjiyi ve onu artırmanın yollarını düşünmeni sağlar. Bu dürtü genellikle aurayı temizlemek olarak bilinir. Bunun için önce auranın ne olduğunu anlamamız gerekiyor.

Auramız enerji bedenidir. Duygusal varlığımızın canlı bir yansımasıdır. Sürekli değişen duygular auramızı da değiştirir çünkü aura vücudumuzun içinde yaşadığı bir balon gibidir. Aura, titreşimlerimizi kontrol etmekten sorumludur. Sonuç olarak, auramızı özgür, eksiksiz ve temiz tutmalıyız.

Enerji balonunu iyi durumda tutabilmen için işte sana çok faydalı 4 ipucu.

1.Solunum Süreci

Bir insanın nefes almak için milyonlarca yolu vardır. Sonuç olarak, auramızı temizlememize yardımcı olabilecek çok sayıda nefes egzersizi vardır. Bu faydalı egzersizlerden biri, burnundan 3 derin, sabit nefes almak, diyaframını pompalamak ve bunları küçük, keskin nefeslerle vermektir. Bu süreç, ateşten oluşan nefes anlamına gelen ‘Kundalini’ olarak bilinir.

Son derece hassas insanlar ve empatlar, kendi duygu ve düşüncelerini bastırırken büyük bir duygusal kapasiteye sahip olduklarından, genellikle başkalarının deneyimlerini ve duygularını emerler.

Kapasitene ve sürene bağlı olarak bu egzersizi en az 3 dakika veya daha fazla yap. Bu süreç, duygularımızı, duyumlarımızı ve düşüncelerimizi ayırt etmeye ve bireyselliği geliştirmeye yardımcı olacak şekilde auramızı güçlendirmede son derece yararlıdır.

2.Yazarak İfade Etme

Dikkatini dağıtmadan özel ve sessiz bir yer bulmalı, karışık düşünce ve duygularını çözmek için yazmanı tavsiye ederim. Telefonu kapatmak ve bir mum yakmak, en karanlık ve en kafa karıştırıcı düşüncelerimizi ifade etmemize ve bunları bir kağıda yazmamıza da yardımcı olabilir.

Her gün 10 dakika yazmak da auramızı nispeten olumlu ve sağlıklı tutabilir. Duygularımız vahşi olduğunda, kelimelerin akmasına ve zihnimizi temizlemesine izin vermek için hızlı ve öfkeli bir şekilde yazmaya çalışmalıyız.

Ayrıca her gün yazma işlemini zamanlamak için bir zamanlayıcı ayarlamayı deneyebilirsin. Yazmak, duyguları bastırmaya değil, serbest bırakmaya yardımcı olduğu için son derece önemlidir.

3.Tütsü

Tütsü auramızı temizlemeye yardımcı olur. Adaçayı yakma ve kokulu dumanın vücudumuzda akmasına izin verme sürecidir. Parfüm bizi sarar, nefes ve dinginlik yoluyla bedenimize ve zihnimize ulaşır.

Dışarıda çalışanların auralarını düzenli olarak temizlemeleri gerekir. Bu kolay işlemle kendini şımartmak sadece aurayı canlandırmakla kalmaz, aynı zamanda kişinin yalnız geçirebileceği ve çok ihtiyaç duyduğu huzuru elde edebileceği kaliteli zaman sağlar.

Your Page Title

4.Olumlu Olumlamaları Ve Mantraları Kullan

Aurayı temizlemek için en etkili yöntemlerden biri olumlamaları kullanmaktır. Sessiz bir yerde otur ve etrafının kabarcıklı beyaz ışıkla çevrili olduğunu hayal et. Gözlerini kapat ve kendini rahat hissettiğin olumlu olumlamaları ve mantraları söylemeye başla. Mesajın vücudunda titreştiğini hissedene kadar mantrayı istediğin kadar tekrarla. Enerji alanını güçlendirmek için bunu her gün yap.