Karma Hakkında Bilmediğiniz 6 Şaşırtıcı Gerçek

Manevi bir ilke olmasına rağmen, karma aynı zamanda Newton tarafından tanımlanan Eylem ve Tepki Yasası olarak adlandırılan evrensel bir yasa olarak kabul edilir.

Tıpkı adından da anlaşılacağı gibi yaptığımız, düşündüğümüz veya hissettiğimiz her şeyin tepkisidir.

Karma Nasıl Çalışıyor?

Bu ya da başka bir alemde yaşadığımız binlerce ya da daha fazla yıl boyunca, zincirleme reaksiyon gibi birçok olayı aktive ediyoruz. Böylece, her nefes alma veya hareket etme, düşünme veya hissetme anı fiziksel ve astral düzlemde bazı değişikliklere neden olur. Daha sonra, bu enerji değişimi bizim için gerçek olaylara dönüştürülecektir.

Aslında, şu anda gerçeklik dediğimiz her eylem, düşünce ya da geçmişimizin ve hatta şimdiki hayatımızın bir sonucudur.

Bunlar, Karma Yasası hakkında insanların bilmediği en iyi ve en değerli gerçeklerden bazılarıdır:

1. Karma, İnsanların Gelecekte Acı Çekmesini Önlemek İçin Var.

Karma Yasası insanları cezalandırmak için değil, yargılamak için vardır. Aslında karma, insanların eylemlerini ağırlaştıran, ödüllendiren veya onları cezalandırmak için ayrı bir varlık değildir. Kaynağın, içindeki Ruh olduğu mekanizmadır. Onlar sadece bunun bir parçası.

2. Karma’nın Amacı İnsanları Bu Varoluş Düzleminden Kurtarmaktır.

Her acı, her ödül, her zorluk insanlara doğru şekilde öğretmek için var olur. Karma Kanunu, onların gelişmesine yardımcı olmak ve bu alemden bağımsız olmalarını sağlamak için mevcuttur.

3. En Küçük Çaba Her Zaman Önemlidir.

İnsanlar okyanusun dibinde bir yerde olduklarını hissettiğinde hayal kırıklığına uğramamalılar. Sadece küçük bir çaba aslında bu tür bir zincirleme reaksiyonu değiştirmelerine yardımcı olabilir. Onlara istedikleri her şeyi vermek söz konusu olduğunda, küçük bir zihin değişikliği bile yeterlidir.

4. Karma İle İlgili Bilimsel Kanıtlarda Mevcuttur.

Bir insan iyi bir şey yaptığında beynini etkiler. Aslında bu, kendisini iyileştirebilecek ve yaşamlarını inanılmaz şekillerde etkileyebilecek olan pozitifliği teşvik eder.

5. Karma’yı Anlamak Öfkenin Serbest Kalmasına Yardımcı Olacaktır.

Bir kişi sonunda, gerçekleşen her şeyin aslında insanların eylemlerinden ve düşüncelerinden kaynaklandığını anladığında, onları sorumlu kılar. Bu nedenle, bu bilgi olmadan, insanlar cehalet, öfke ve sefaletlerinden kaynaklanan nefretin cehenneminde kaybolacaklardır. Karma yasasını kavramak insanları bu acıdan kurtaracaktır.

Your Page Title

6. Karma Herhangi Bir Zamanda Değiştirilebilir.

Bir kişi nihayet geçmişinden, geleceğinden veya bugününden sorumlu olan tek kişi olduğunu anladığı zaman, onlara bunu değiştirme şansı verir. Elbette, şu anda tam olarak değişiklik yapmaya gerek yoktur, ancak belirli bir noktada ihtiyaç duyulan hareketi yapacaklardır. Sadece zamanlarını ayırmak ve istediklerini planlamak zorundalar.