Başkalarının Zihinlerini Telepati Yoluyla Okuyabilirsiniz

Bir kişiyi “tanıdığımızı” söylediğimizde,bize ne kadar yakın olduklarını, onlar hakkındaki bildiklerimizin kesin olduğu söylenemez. Sadece bize açıklamayı seçtikleri kadarını bilebiliriz.

Ancak akıllarının içinde neler olup bittiğini bilemeyiz; yani onların düşüncelerini bilemeyiz. Ancak başkalarının aklını okumaktan duyduğumuz hayranlık gerçekten de dikkat çekici.

Ve birçoğunun inandığının aksine, mümkün. Telepati henüz bilimin onayına sahip olmayabilir. Ama bilim açıkça onunla ilgileniyor.

Telepatik duyu gerçektir, ancak insanlarda o kadar donuklaştı ki, kolayca erişemiyoruz. Şu anda 5 fiziksel duyumuz bile donuktur, çünkü mantığa ve sezgimizi ihmal etmemize çok güveniyoruz.

Görme, koku alma, dokunma, duyma ve tat alma dışında, birçok kişinin bilmediği iki duyuya sahibiz. Bildiğimiz 5 duyu fiziksel tecrübemizin bir parçası. Bu ekstra iki duyu astral duyulardır.

Astral vücudumuz

a) Bizi diğer yaşam formlarının varlığından haberdar eden duygu
b) Başkalarının düşüncelerini okuma duygusu, yani telepati.

Telepati nasıl mümkün olabilir?

Nörogörüntüleme sürecinin nasıl çalıştığını biliyorsunuz. Bu teknoloji ile beynin çalışmasını herhangi bir istilacı prosedür olmadan yorumlamak mümkündür. Aynı şekilde, düşüncelerimiz de herhangi bir fiziksel temas olmadan yorumlanabilir. Bunun nedeni, tıpkı ses gibi, düşüncelerimizin de titreşimlerden oluşmasıdır. Ve birinin astral duyuları uyandığında, bu titreşimleri yakalayıp yorumlayabilirler.

Peki, astral duyularınızı nasıl geliştirirsiniz? Yıllarca uyuşukluktan sonra onları nasıl uyandırırsınız? İşte size yolculuk boyunca yardımcı olabilecek birkaç şey

1.İnanmak
2.Üçüncü gözü aktive etmek,
3.Aynı amacı olan birini bulmak,

Uygun bir ortak bulduğunuzda, aşağıdakileri yapabilirsiniz:

– Huzurlu olabileceğiniz pratik yapabileceğiniz sessiz bir oda seçin.

– Her gün küçük adımlar atın.

– Bir kişi gönderen ve diğeri alıcı olmalıdır. Bu rolleri aynı oturumda ve aynı günde karıştırmayın. Ertesi gün yerleri değiştirebilirsiniz.

– Gönderen ile gerçekten yoğun duygusal düşünceler, öfke, korku, sevgi vb. alıştırmaya başlayın ve alıcı bunları yorumlamaya çalışmalıdır.

– Başlangıçta düşüncelerinizle fazla karmaşıklaşmayın, küçük adımları unutmayın.

– Her zaman sakin bir zihinsel durumla telepati yapın; ayrıca uygulama öncesi rutininize meditasyon da ekleyebilirsiniz.

– Aynı gün kendinizi çok fazla yormayın. Önemli olan tutarlı olmaktır.

Your Page Title

-Halk içinde kendi başınıza olsanız bile, başkalarının duygularınızı hissetmelerini sağlayın. Düşüncelerinizi yabancılara yansıtın ve ustaca bir tepki aramaya çalışın.