Koruyucu Meleklerin Tehlikedeyken Sizi Koruduğunu Nasıl Anlarsınız

Herkesin kendini tehlikelerden koruyan, koruyucu bir meleği vardır. Hepimiz için görünmez olsalar da her zaman mevcutturlar, atmosferde geziniyorlar, bizi arıyorlar, adım atmayı ve durumu kontrol altına almayı bekliyorlar.

Şaşırtıcı bir şekilde, her koruyucu melek görünmez değildir. Bazı koruyucu meleklerimiz, çevremizdeki varlıklar hakkında hiçbir fikrimiz olmayan, ancak sürekli bize bakan insanlardır.

Koruyucu Melekleri Nasıl Tanıyacaksınız;

1.Tanıyabileceğiniz Biri

Tanıdık bir ortamda bulunduğunuz durumları hiç hayal ettiniz mi, onları tanıyormuş gibi bir hissiniz var ama onları gerçekten tanımıyorsunuz. İnsanlara, aşina olmuş olabilirsiniz, ancak bu noktada, varlıklarını belirleyemezsiniz. Bu insanlar size gelirler ve sinirlerinizi yatıştırır, böylece kendinizi tehlikelere karşı korursunuz. Onları asla tanımayabilirsiniz, ama onların var olma biçimleri, kendinizmiş gibi hissetmenizi sağlar.

2.Her Şey Aniden Yerine Düşer

Hiç biri konuşurken aniden karşılaştığınız bu soruna hemen bir çözüm buldunuz mu? Bu, meleklerin işidir zaman ve mekânla oynadıklarındandır, böylece aradığınız şeyi beklediğiniz en son yerden elde edersiniz.

3.Muhtaçlara Yardım

Yoldaki dilencileri asla görmezden gelmeyin. Yardım istemeleri istendiğinde, bunun her zaman Karma olduğunu, bunun size geleceğini ve görkemli ihtişamıyla tanışacağını anlayın. Bunlar meleklerinizin size göndermeye çalıştığı mesajlardır.

Beyaz Tüyler

Beyaz bir tüy bulursanız her zaman kendinizi sorgulayın. Ne de olsa, günlük bir olay değil ve sadece bir tesadüf olamayacak kadar doğru. Meleklerden bir sinyal olabilir, onları bulduğun yer önemli mi? Kim bilir belkide bir tehlike uyarısıdır.

Your Page Title

Müzik

Melekler bizimle böyle konuşuyorlar. Ancak, açıklayamayacağınız bir müzik sıkıntısı içindeyseniz veya uzun bir süredir kafanızda belirli bir melodi kalmışsa, meleklerin size sinyal vermesi çok mümkün olabilir.