Enerjinizi Çeken Vampirlerden Kurtulmanın 3 Yolu

Enerji vampirleri nedeniyle hayatınızda sıkışıp kaldığınız dönemler oldu mu? Onlardan kurtulmayı ve hayatınızı tam enerji ve pozitif bir şekilde ilerletmeyi dört gözle bekliyor musunuz?

Eğer cevabınız evet ise, o zaman bu gelecek yıl içinde olaylara farklı bir bakış açısıyla baktığınızdan ve olayları iyi yönetmeye başladığınızdan emin olmalısınız. Yönteminiz, yalnızca enerjinizi tüketmelerini sağlayan enerji vampirlerini idare etmeniz için önemlidir. Pozitifliğiniz ve enerjiniz üzerinde gelişirler ve sizi tükenmiş bırakırlar, böylece yakında sona ermesi gereken tek taraflı bir mesele haline gelir.

Bazen enerji vampirleriyle bağlarınızı kesmeniz gerektiğini biliyorsunuz, ancak sosyal baskılar yüzünden bunu yapamazsınız. Sadece enerjinizi değil, onayınızı ve yetkilerinizi aleyhinize kullananların eline geçiyorsunuz.

Sadece enerji vampirlerinden uzak durarak kazanacağınız enerji ve zaman, yaşamınızda ilerlemeniz için yeterli olacaktır.

İşte enerji vampirleriyle uğraşmanın en iyi 3 yolu

1. HAYIR deyin

Hayır demeyi gerçekten istediğiniz zaman hayır demeyi öğrenmelisiniz. Kendinizi meşgul etmek istemediğiniz bir göreve adadığınız zaman, sadece zamanınızı ve enerjinizi tüketmekle kalmaz, aynı zamanda düşük enerjili şeylerle olan ilişkinizi de genişletir.

Mutlu ve başarılı bir hayat yaşamak istiyorsanız, açıklama yapmanıza gerek kalmadan HAYIR demeyi öğrenmelisiniz.

Hayır demek, yaşamda istediğiniz şeylere odaklanabildiğiniz için yaşamınıza neşe ve amaç getirmeyecektir. İnsanları memnun etme alışkanlığınızdan uzaklaşmanız için güçlü bir araç olacaktır.

2. Yalnız zaman geçirin

Kendi kendinize yansıtma ve kendinizi daha iyi tanıma için en iyi fırsat olduğundan, kendinizle birlikte olma fırsatını asla kaçırmamalısınız. Dalai Lama, dünya sizi etkilemeden önce kendinizi etkilemenizi sağladığından, yalnız zaman geçirmenin başarı için son derece önemli olduğuna inanıyor. Ayrıca, bu kendi hayatınızı kontrol altına alma, yani hayatınızın CEO’su olma durumuna girer.

3. Geçmişe bakmayın, dört gözle geleceği bekleyin.

Kötü zamanlarda olduğunuzda, yaptığınız hatalardan nefret etmek için geçmişe asla bakmayın. Bunun yerine, zamanın ufkunda sizi bekleyen fırsatları keşfetmek için geleceğe bakın. Geçmişi düşündüğünüz zaman bile, kendinizden asla nefret etmeyin, bunun yerine hataları oluşturmayı öğrenin ve ilerleyin.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bu 3 fikri hayatınıza uygularsanız, daima enerji vampirlerinden uzak durabilecek ve hedeflerinize tam enerji ve coşkuyla ulaşmaya çalışabileceksiniz.