Göz Ardı Etmemeniz Gereken Kozmik Bilgileri Aldığınıza Dair 7 İşaret

Beyniniz sadece bir düşünce üreticisi değil, aynı zamanda bir alıcıdır. Neye ayarladığınıza bağlı olarak, bu tür bilgileri alacaktır.

Kozmik bilgi her yerdedir. Biz bir bakıma bu Kozmik bilginin parçalarıyız. Her şey diğer her şeyle bağlantılıdır ve her şey aynı kaynaktan gelir, siz, Dünya, Galaksi, her şey!

Yaşamlarımızı yaşama şeklimiz bizi kalbimizde taşıdığımız Kozmik amaçtan uzaklaştırabilir. Bu nedenle, bazen Kozmik Zeka, kalbimizin amacına geri döndürmek için bize mesajlar ve güncellemeler gönderebilir.

Hepimiz zaman zaman Kozmik Bilgiler alırız. Ancak, çoğu insan bu mesajların hayatlarında ne zaman ortaya çıktığının farkında değildir ve çoğu görmezden gelinir.

Bu yazıda kozmik bilgi aldığınızı gösteren işaretlerden bahsedeceğim.

1. Ani İlham

İlham, bir şeyler yapmak ve bir şeyler oluşturmak için zihinsel bir uyarımdır.

Genellikle tutkulu olduğunuz bir konuyu çizmeye başladığınızda ortaya çıkar.

Ani ilham, sizi amacınıza geri götürecek bir şey yapmak için zihinsel olarak uyarılırken Kozmik Bilgiyi aldığınızın kesin bir işaretidir.

2. Rüyalar

Bazı efsanelere göre siz rüya görürken ruhunuzun bir parçası başka bir dünyaya giriyor. Bu rüya dünyası, bilinçsiz zihniniz ile gerçeklik arasındaki bir dünya.

Orada kendi bilinçaltınızdan önemli mesajlar alabilirsiniz.

Bilmeniz mümkün olmayan şeyler hakkında yeni fikirler, anlayışlar ve tavsiyeler aldığınız rüyalar görmek, Kozmik Bilgiyi almanın kesin bir işaretidir.

3. Bilinçaltı Sinyali

Son zamanlarda merak ettiğiniz bir soruyu yanıtlayan bir şeyi aniden duyduğunuz bir film izlemek. Duymanız gerektiğini düşündüğünüz bir mesajı söyleyen bir şarkı duymak. Sokakta kendinize sorduğunuz bir şeyle çok yankılanan bir tabelayı okumak.

Tüm bu örnekler Kozmik bilginin bilinçaltınızı sizinle iletişim kurması için yönlendirdiği yollardır

Size anlatmaya çalıştığı şeyleri her zaman dinleyin!

4. Bir Fikre Doğru Çekilmek

Yeni kitabınızı yazıyor, yeni diziler izliyor, arkadaşlarınızla konuşuyor ya da kendi düşüncelerinizde dolaşıyor olabilirsiniz, ancak ne yaparsanız yapın, sürekli olarak geri döndüğünüz belli bir fikir vardır.

Ne yaparsanız yapın, belli bir fikre kapıldınız.

Bu, Kozmik bilginin dikkatinizi odaklanmanız gereken bir şeye yönlendirmeye çalıştığının kesin bir işaretidir.

5. Geometri

Geometrinin Evrenin dili olduğunu söylüyorlar. Özel sayılan belirli şekiller vardır ve bu şekiller her kişi için güçlü mesajlar taşır.

Özel olsun ya da olmasın, hayatınızda belirli bir şeklin yeniden ortaya çıkması, deşifre etmeniz gereken bir mesaj olduğunun kesin bir işaretidir.

Sayılar, şekiller, hatta harfler hepsi geometridir. Bu yüzden yeniden ortaya çıkan her şey dikkatlice incelenmelidir.

6. Duyguların Dalgalanması

Bilgi yalnızca rasyonel bir düşünce biçiminde gelmez. Bazen bilgi soyut ve duygusaldır. Bize en derin cevapları veren bu tür bilgilerdir.

Duyguların dalgalanması birçok faktörün bir sonucu olabilir.

Ancak, genellikle netlik ve motivasyon duygusuyla birlikte ani bir duygu dalgası, Kozmik Bilgiyi almanın kesin bir işaretidir.

7. Aşk

Belirli bir şey veya kişi için değil, çevrenizdeki her şey için sevgi duygusu hissetmek, içinde olabileceğiniz en iyi durumlardan biridir.

Dahası, bu, vücudunuzun Kozmik Işık reseptörlerinin aktive edildiği, Kozmik Enerjiyi absorbe etmenizi, bilgilerini almanızı ve DNA’nızı yükseltmenizi sağlayan durumdur.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bu koşulsuz sevgi duygusuna gelmek bazen aniden olur ve neden o gün hissettiğinizi bile bilmiyorsunuzdur. Herkesi ve her şeyi sevdiğinizi hissediyorsunuz. Bu, Kozmik Bilgileri aldığınızın kesin bir işaretidir.