Kış Mevsimine Bolluk ve Bereketle Başlayın: 1 Aralıktan İtibaren Yapmanız Gereken Üç Basit Şey

Aralık, yılın son ayı ve kışın başlangıcıdır. Başarı dalgasını geçmesi için onunla tanışmak önemlidir.

Kışın ilk günü, nereden başlayacağınızı biliyorsanız, zorluklara kolayca veda edebileceğiniz harika bir zamandır. Eski zamanlardan beri insanlar kışın başlangıcı için hazırlanıyorlar, böylece kışın iyi geçmesi ve hayatlarına refah getirmek için uygulamalar ve ritüeller gerçekleştirdiler. Sizde kış mevsiminin bollukla geçmesini istiyorsanız bu 3 basit şeyi yapabilirsiniz.

1. Mumları Yakın

Mumlar için doğru rengi seçmenin yanı sıra kendinizi üzüntü, özlem ve korkudan kurtarırsanız ateş, başarı dalgasına uyum saglamanıza yardımcı olacaktır. Mum alevi üzerine meditasyon, bilinç bloklarını kaldırmaya ve iyi şanslar çekmek için uyum sağlamaya yardımcı olacaktır. Buna ek olarak, mum ışıkları yaklaşan tatillere uyum sağlayarak eğlenceli bir atmosfer yaratacaktır. Ateş, alacakaranlığı dağıtacak ve soğuk kış akşamlarında gerekli olan sıcaklığı sağlayacaktır. Mumlarınızı 1 ay boyunca yakabilirsiniz.

2. Ağaç Süsleyin.

Evet, tatiller hala çok uzak, ama artık evin dekorasyonuna kimse karışmayacak. Yapay Noel ağaçları olanlar hemen süslemeyi seçebilirler. Başarı ve iyi şanslar ile ilişkili oyuncaklarla bir ladin veya çam ağacı süsleyebilirsiniz. Böylece hayatınıza olumlu bir değişim getirmeye yardımcı olacaklar. Yeni Yıl havası, yaşamın gerekli alanlarında başarıya ulaşmanın daha kolay olacağı için pozitif bir enerji kaynağı olacaktır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

3.Kuşları Besleyecek Bir Şeyler Yapın

İnsanlar genellikle kuşları her zaman kışın beslemeye çalıştılar çünkü kuşlar başarı, para ve şans getirebilirler. En basit plastik şişe bile onları beslemek için harika bir iyilik olacaktır. Şansın gitmemesi için kışa iyi işler ile başlamak önemlidir. Ayrıca sağlıklı tahıl karışımları satın alarak sokakta da kuşları besleyebilirsiniz.