Kimseyle Tesadüfen Tanışmazsın: 6 Tür Kozmik Bağlantı

Seni incitenler, seni mutlu edenler, seni hafife alanlar tesadüfen karşına çıkmadı.

Hayatında olan her şeyin belirli bir sebeple gerçekleştiğini ve hiç kimseyle tesadüfen karşılaşmadığını asla unutma.

Yaşadığın her şeyin, seni olman gereken yere götürmek için belirli bir anlamı vardır. Eşzamanlılıklara aşina olmayanlar için bunlar “anlamlı tesadüflerdir.

Hayatına giren her insanın sana öğretecek bir dersi vardır. Sen başkalarından öğrenirsin, başkaları da senden öğrenir. Hayatına seni yok etmek için giren insanlar var, diğerleri ise seninle birlikte büyümek için orada olacak.

İşte hayatta iletişim kurabileceğin 6 yaygın insan türü.

1.Sana Hatırlatmaya Gelen İnsanlar.

Bu insanlar, sana gerçekten önemli bir şeyi hatırlatmak için hayatına giren kişilerdir. Aslında bunu içindeki bilgiyi uyandırarak ve o bilgiyi anlamana yardım ederek yaparlar. Yaşamın sadece kalıcı bir parçası olup olmadıklarına bakılmaksızın, sonsuza dek ruhta damgalanmış olarak kalacaklar.

2.Seni Büyüten İnsanlar.

Onlar ruhunun öğretmenleri olarak kabul edilirler. Sonra, daha iyi bir insan olmana yardımcı olmak için hayatına girecekler. Ayrıca onlara ihtiyacın olduğunda sana yardım etmek için orada olacaklar ve onların yardımıyla onun kim olduğunu veya kim olması gerektiğini anlayacaksın.

3.Her Zaman Seninle Olacaklar

Onlar sonsuza dek hayatının bir parçası olacak olanlardır.

4.Ders Verenler

Gerçekliğini sarsmak için hayatına girerler. Genellikle hiç tanışmak istemediğin kişilerdir, ama aslında onlardan çok şey öğreniyorsun. Tanıştığın tüm insanlar olumlu değildir. Büyümenden bahsetmişken, olumsuzluk temel bir rol oynar. Evren aslında senin hakkında kesinlikle bildiğinden çok daha fazlasını biliyor.

5.Senin İçin Yeri Olan İnsanlar

Kısa bir an için hayatına girenlerdir. Sana yakın olacaklar, hatta bu dünyada yalnız olmadığın hissini sana verme yeteneğine sahip olacaklar. Ayrıca seninle birkaç kelimeyi veya sadece bir bakışı paylaşacaklar.

Your Page Title

6.Ayrılmak Kaderinde Olan İnsanlar

Uzun bir süre hayatında olmayacaklarının farkında olmalısın. Hayatına girmelerinin nedeni onlardan bir şeyler öğrenmekti ama unutma ki her öğrenme deneyimi olumlu değil, olumsuz da olacaktır. Hayatına girdiler, onlara aşık oldun ve sonra seni incittiler ve kalbini kırdılar.