Günün Numerolojisi Ve Enerjisi – İyi Şans Vaat Eden Şeyler 7 Nisan 2021

Numeroloji, kökleri çok eski zamanlara dayanan bir bilim dalıdır. Şans ve başarı ile ilgili sorunları daha iyi anlamamıza yardımcı olur.

Bugünün enerjisinde sıkı çalış, ama eğlenceyi ve aşkı da unutma. Kötü bir ruh halindeysen, basit ve yardımcı teknikler bundan kurtulmana yardımcı olabilir.

7 Nisan 2021

Bu günün numarasını öğrenmek için, 04/07/2021 tarihinin tüm rakamlarını toplaman ve bunlara haftanın gününün sıra numarasını, yani 3 sayısını eklemen gerekir. :

7 + 0 + 4 + 2 + 0 + 2 + 1 + 3 = 19 —- 1 + 9 = 10 —– 1 + 0 = 1. Bugün dünyaya 1 sayısı hakim. Bu, hakikat arayışını simgeleyen başlangıç ​​numarasıdır. Ayrıca bugün bize kaderin düz bir çizgi değil, kıvrımlı bir sarmal olduğunu hatırlatacak. Bu günün sembolü olacak olan odur. Ayrıca Bir, iletişimi ve sevgiyi sembolize eder, bu nedenle bugün yeni tanıdıklar edinmek, sevdiklerinle vakit geçirmek ve randevulara çıkman mümkün olacaktır.


Bu Çarşamba İçin Numeroloji İpuçları

Hızlı sonuçlar bekleme. Bu gibi günlerde önemli şeyler olur, ancak sonuçları hemen görülmeyebilir. Sonuçlarına dikkat etmelisin.

Vicdanına göre hareket et. Olumsuz düşüncelere, birinden intikam alma arzusuna ve kıskançlık kadar korkunç duygulara dikkat et. Hiçbir şey iz bırakmadan geçmez. Bugün bunu hatırlayan başarılı.

7 Nisan‘da insanların hafızası ve öğrenme yeteneği gelişecek. Bu, Bir’in etkisinin en önemli sonuçlarından biridir. Bu gün daha fazla okumaya çalış ve yeni bir şeyler öğren.

İnsanlarla sohbet et. Yeni tanıştığın kişilerle ve sevdiklerinle vakit geçirmekten korkma. 1 numarası bize sevdiklerimizle iletişim kurmanın ve birliğin sembolü olduğunu hatırlatıyor.


7 Nisan İçin Uğurlu Tılsımlar

Beyaz Renk: Temizlik ve düzenin sembolüdür. Beyaz bir ton, iletişime yardımcı olur. Kişi beyaz bir kıyafet giymişse, etrafındakiler onunla daha açık iletişim kurar. Böyle bir günde yeri doldurulamaz.

Gül Kuvars: Bu bir iletişim ve nezaket taşıdır. Ruhsal gelişime ve sağlıklı ilişkilerin sürdürülmesine yardımcı olur.

Your Page Title

Ayrıca, Birliğin hüküm sürdüğü gün, finansal şans tılsımlarını kullanabilir ve hatta kullanman gerekebilir. Bu, iş görüşmeleri, alışveriş, yeni bir iş arama ve anlaşma yapmak için ideal bir gün.