Mum Ritüeli: Para, Şans ve Aşkı Çekmek İçin Mumların Gücünden Faydalanın

Mumların yardımıyla parayı, şansı, sevgiyi çekebilir, şimdiki zamanınızı ve geleceğinizi öğrenebilirsiniz.

Mum ritüeli herkes tarafından kullanılabilir ve herhangi bir yetenek gerektirmez. Yatmadan önce her gece yatak odasında bir mum yakmanız gerekir.

Bu sihrin asıl koşulu mum renginin doğru seçilmesidir. Ve kişinin arzularına ve özlemlerine bağlı olarak seçilmelidir.

– Sevgiyi çekmek, ruhun gücünü geliştirmek ve hayati enerjiyi harekete geçirmek için kırmızı bir mum kullanılmalıdır. Bu renk sevgi enerjisi verir, cinsel isteği arttırır ve kişiye içsel manyetizm verir.

– Tanınma, güç ve otorite kazanmak ve davalarınızda iyi şans getirmesi için turuncu bir mum yakmanızı tavsiye ederim.

– Pembe mum kadın çekiciliğini güçlendir ve hayata bir romantizm getirmeye yardımcı olacaktır.

– İş dünyasında başarı için mor mum yardımcı olacaktır. Para çekecek, şans sağlayacak, bilgelik verecek ve sezginin gelişimine katkıda bulunacaktır.

– Sarı mum kullanırsanız hafızanızı ve hayal gücünüzü geliştirebilirsiniz.

– Kariyer başarısı ve maddi refahı için, kahverengi bir mum yakmanız gerekir.

– Huzur ve ihtiyattan mahrum olanlar mavi bir mum kullanmalı. Mavi renk, ruhsal barışın bilgeliğinin bir sembolü olarak kabul edilir.

– Pozitif enerji ile hayatınızı zenginleştirmek ve şarj etmek için yeşil bir mum kullanılabilirsiniz. Böyle bir mum, iradenin gelişmesine, mali refahın ve işyerinde başarıya ulaşılmasına yardımcı olacaktır.

– Ciddi hastalıkların tedavisi için siyah bir mum kullanılmaktadır. Kendisiyle birlikte, bütün olumsuzları yakar ve ayrıca hasarı ve nazarlığı giderir.

– Enerjinin arındırılması, düşüncelerin giderilmesi ve enerjinin restorasyonu için beyaz bir mum kullanılır. Bir karar vermeniz veya seçim yapmanız gerektiğinde de yanar.

Bir mum yakmak, bir insan otomatik olarak belirli bir sonuç elde etmek istiyor. Başka bir deyişle en kısa sürede gerçekleşmesini istiyor. Yanan bir mum kullanarak, olaydaki olayların gelişimini belirleyebilir ve gelecekte neler beklediğini görebilirsiniz. Gerekli bilgiyi elde etmek için, probleminize odaklanırken mumun yandığını gözlemlemek gerekir.

Mum dumanı, iyidir, bu da kişiyi çevreleyen olumsuz ve tüm tatsız şeyleri yaktığı anlamına gelir.

Yanıp sönen alev, sorunun karmaşık olduğunu ve bir mumun bununla baş etmenin zor olduğunu gösterir. Ayrıca bir kişinin bazı şüpheleri olduğunu ve başarısına inanmadığını gösterebilir.

Eğer mum çok yavaş yanarsa veya sönerse, bir nedenden ötürü arzu veya belirlenmiş hedef yerine getirilemediğinden göreviyle baş edemeyeceği anlamına gelir, çünkü Evrenin yasalarına aykırıdır. Bu durumda özlemlerinizi gözden geçirin. Belki de sonuçta herhangi bir memnuniyet ve fayda sağlamazlar.

Bir mum yakarken, bir mum tıslamaya, çatlamaya veya başka sesler çıkarmaya başlarsa, ölen akrabaların veya yakın insanların ruhlarının yakınlarda bir şeyler söylemek isteyen insanlar olduğu anlamına gelir. Arzunuza iyi odaklanırsanız, seslerini bile duyabilirsiniz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Yatmadan önce haftada en az bir mum yakmanızı ve sihrini kendi yararına kullanmanı öneririm. Bir kişinin ihtiyaç duyduğu şeyi verebilir ve şu anda işlerin durumunu ve planların uygulanmasını da söyler.