Onun Kesinlikle Ruh Eşiniz Olduğunu Gösteren 8 İşaret

1.Birlikte olduğunuzda kendinizi her zaman çok daha mutlu hissedersiniz.

Onun neredeyse hiç çaba sarf etmeden size mutluluk verebilecek kişi olduğunu biliyorsunuz. Gerçek olduğundan eminsiniz. Ve mutluluğunuzun önemli bir kısmı hayatınızdaki varlığının bir sonucudur.

2. Görünüşe göre birbirinizi tamamlıyorsunuz.

Bir ilişkide başardığınız uyum benzerlik ve farklılıklarınızın dengesi üzerine kuruludur. Siz tamamen farklı iki kişiliksiniz ve yine de birbirinizin eksilerini mükemmel bir şekilde tanımlıyorsunuz. Bir bütünün iki parçasısınız. Birinizin başarısız olduğu yerde, diğerinin, başarılı olduğunu biliyorsunuz. Bununla birlikte, birçok benzerliğiniz var, bu da ilişkinizi güçlü sürdürmenin bir garantisidir.

3. Siz ikiniz de heyecanla ortak planlar yapıyorsunuz.

Her zaman birbirinizin sevdiği bir geleceği hayal ediyorsunuz. Bu yüzden her plan yaptığınızda birbirinizle konuşmaya çalışırsınız. Ve bu anlamda, gerçek ortaklar olarak hareket ediyorsunuz. Her zaman ruh eşinizin görüşünü dikkate alırsınız.

4. Hayatınıza bir bütünlük duygusu katar.

Elbette güçlü ve bağımsızsınız. Ve yalnızlıktan kurtulmak için bir ilişkiye girmediniz. Aslında, benlik saygınız bir ilişkide olup olmadığınıza bağlı değildir. Ve yine de, bu ilişkiler sayesinde hayatınızın daha eksiksiz hale geldiğini kabul etmekten çekinmeyin. Gerçekten doğru seçimi yaptığınızı ve doğru yolda olduğunuzu hissediyorsunuz.

5. Birbirinize olan saygınız değişmez.

Birbirinize daima saygılı davranırsınız, çünkü bunun herhangi bir ilişkinin temeli olduğunu anlarsınız. Ve ikiniz de diğerinin sizin için herşeyi göze almaya neredeyse hazır olduğunu biliyorsunuz. Ama gerçekte, onu kötüye kullanmak istemezsiniz. Ruh eşinizin kendi gereksinimlerine, duygularına ve kişiliğine sahip, saygı duymanız gereken ayrı bir kişi olduğunun farkındasınız.

6. O yaklaştığında kendinizi evinizde hissedersiniz.

Onun yanındayken tam güvende olduğunuzu hissediyorsunuz. Kalbinizin kırılmış olabileceğinden bile endişelenmiyorsunuz, çünkü iyi bir ilişkide olduğunuzdan eminsiniz.

Sizi kendi sözleriyle ve eylemleriyle ikna etti. Bunun için çabalarını sürekli ortaya koydu. Bu yüzden yanında kendinizi çok rahatlamış hissediyorsunuz. Onun sevgisiyle daima korunduğunuzu biliyorsunuz.

7. O senin en yakın arkadaşın.

O, herhangi bir zamanda yardım için başvurabileceğiniz kişidir. Sonunda istediğiniz her şeye ulaşmayı başardığınızda, yalnızca bir arzu kaldığından emin olabilirsiniz – orada olması. Kendinizi kötü hissettiğinizde ona dönersiniz. Her zaman duyacağından ve orada olacağından eminsiniz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

8. Ve son olarak, onun gerçek ikinci yarınız olduğunu biliyorsunuz.

Kendinizi başka biriyle hayal bile edemezsiniz. Her şeyin sizin için gerçek olduğunu anlıyorsunuz. Bu ilişkinin gerçek olduğuna inancınız tam.