Titreşimlerinizin Tehlikeli Derecede Düşük Olduğunu Gösteren 5 İşaret

Hepimiz bu dünyada farklı seviyelerde titreşiyoruz. Bazı insanların daha düşük, bazılarının ise daha yüksek titreşimleri var. Kendi titreşimlerinizle birlikte olmanız gereken yerde olmadığınızı düşünüyorsanız, buradaki işaretleri kontrol edin. İşleri yükseltmek için kendinize zaman ayırın, bu gerçekten yardımcı olabilir.

Yüksek bir titreşime sahip olduğunuzda, yaşamda daha olumlu ve tatmin edici bir şekilde ilerliyorsunuz. Titreşimlerinizin azalmasına izin verirseniz, gergin, korkulu ve çok daha fazlasına sahip olacaksınız. Aşağıda, düşük titreşimlerle karşı karşıya olduğunuzu gösterebilecek yaygın işaretlerden bazılarını bulacaksınız. Bunları yaşıyorsanız, büyük değişiklikler yapmanız gerekebilir.


Titreşimlerinizin Düşük Olduğunun 5 İşareti:

1. Genel Olarak Kendinizi Çok Ağır Hissediyorsunuz Ve Tam Olarak Açıklayamayacağınız Bir Ağrı Ve Acı Çekiyorsunuz.

Daha düşük bir titreşimde çalışırken kendinizi oldukça kapalı hissedeceksiniz. Olağandışı ağrı ve sızı hissedebilir, genel olarak oldukça rahatsız olabilirsiniz. Bunun nedeni, olmanız gereken yerde olmamanız ve sizi fiziksel olarak etkilemesidir.


2. Kendinize Acımaya Başladınız Ve Gerektiği Gibi İnanamıyorsunuz.

Titreşiminiz ne kadar düşükse, kendinize o kadar acıyacak ve bir bütün olarak bakmayacaksınız. Kendi yeteneklerinize inanmamayıp hiç bir şey yapmak istemiyorsunuz.


3. Çok Gerginsiniz Ve Küçük Şeyler Cildinizin Altına Normalde Olması Gerekenden Daha Fazla Giriyor.

Titreşiminiz ne kadar düşükse, mücadeleleriniz o kadar çok ortaya çıkacaktır. Sinirlenecek ve en ufak şeyler üzerinde çalışacaksınız. Bu, hayatta sizin için daha fazla sorun yaratacaktır.


4. Hayattaki İyi Şeyleri Görmekte Çok Zorlanıyorsunuz.

Daha düşük bir titreşim seviyesinde çalışırken, iyi şeyleri görmekte zorlanırız. Her şeyin kötü olduğunu düşünüyoruz ve en iyilerine bir şans vermeden en kötü düşüncelere dalıyoruz. Negatif düşüncelerinizin hayatınızı ele geçirmesine izin vermeyi bırakın.

Your Page Title (#satışortaklığı)


5. Hayatta Olmanız Gereken Yerde Olmadığınızı Hissediyorsunuz.

Hayatta olmanız gereken yerde olmadığınızı hissediyorsanız, işleri yeniden düşünmeniz gerekir. Gerçekten çok fazla büyümeye ihtiyacınız olabilir. Titreşiminiz sandığınızdan daha fazlasını yansıtıyor.